bugün

(bkz: uludağ sözlük dördüncü paint yarışması oylamaları)
(bkz: uludağ sözlük dördüncü paint yarışması)'da ikincilik ödülünü kazanan yazardır kendisini tebrik ederiz.

eseri: görsel
ödülü: görsel

ayrıca (bkz: uludağ sözlük paint yarışması ödülleri)
9,90 a satilan baklava tadindaki yazar. yazsin bakalim.
Nickinin yaklaşık 10dakikadır çözmeye çalıştığım, binbir tane anlam çıkartarak hayal gücümün ne kadar büyük olduğunu fark etmemi sağlamış, lakin buna rağmen aklımdan geçenlerden sadece sonundaki 'canım' kelimesinin mantıklı olduğu kanaatine vardığım, kedisinden nickinin açılımını bizlerle paylaşarak beni bu azaptan kurtarmasını rıca ettiğim yazardır.

lütfen..
Yoksa bu gece uyuyamam.. *
Başta ben yazıyor. Arayi bulamadım. Küçük bak ve bul canım gibi bir şey galiba..
ben fikibok çükübik ve bilocanım gibi açılımı olan nick.
Sonra diyorlar ki imam asabi.
yazmayayim diyorum ama tutamiyorum kendimi.
adam bana tek satirlik mesajlar atiyor.

Yok hdp baraji asamazsa ortaligi kan golune cevirecek temalı gerzek gerzek gorseller falan, diyorum ki kardes be diyon bi fikrin varsa yaz da anlatayim meramimi, terbiyesiz herif hala lutfetip sekiz saatte bi sadece yarim satir biseler yaziyor bide laf sokuyor anlatmaya degmez falan , senle mi tartisicam minvalli enteresan bi tavirlar?

Lan olum kariya kiza yazicam diye sekiz saat mesaj doseniyon da guyaa savundugun ve taciz eder gibi mesaj atip düşündüğünkonu hakkinda karsindakine neden iki kelime yazi yazmıyon?
Hayir sikimde de değil de ne bok yemeye taciz ediyon la o zaman? Mesaj atma amk!!!

Al senin bi bok yazacagin yok da, ben okuman icin biseyler yolliyim sana o hdp nin tehdidiyle ilgi.
kariya kiza yazmaktan zaman bulursan bi oku bak. Sonra da kime ne mesaj atıyorum diye bi iki defa daha dusun... http://m.uludagsozluk.com/e/27892054/
Özel mesaj gambazlayanlardan. O kadar yazmışki önemli bir şey zannettim. Van belediyesi kan akan musluklardan afiş yapmış ona attım buradan bir şey anlamıyorum dedi anlamıyorsan ne yapalım. Pkk besbelli ediyor işte barajı geçemezsek böyle olur diyor. Tabi burada diyecek ki böyle bir şey yazmıyor burda. O nedenle konuşmaya değmez. Adam oradan girmiş benim kızlarla ilişkimden çıkmış lan. Çok büyük bir hayal gücü etuu ile birleşip hikayelerine devam etsin. Madem anlamak istemiyorsun benim düşüncem budur. Kabul etmemek veya etmek ayrı bir şey. Hadi eyvallah..

(bkz: hdp/#27884253)
(bkz: niki kör eden yazarlar)
(bkz: o neydi gız)
darısı diğer nickaltı olmayanlara yazarı. vira bismillah.
(#27933115) Entrysi ile gayet güzel bir fark açıklaması(her neyse) yapmış yazardır. Nick altı azlığından şikayet etmiş ancak gayet hoş yorumlar var, ben de hoşnutsuzluğundan şikayet ediyorum o halde. Kesin 30lu yaşlarında yazarıdır.