bugün

Arkadaslar soyleyin ne is yaptiginizi da biz de yapalim boyle olmuyor .
Kimse hakkıyla zengin olmaz.
Müteahhit.
Ticaret.
1- bmw, mercedes’e binmek zenginlik göstergesi değildir.
2- Bilgisayar mühendisiyim.
pezenklik uyusturucu satıcı kara para aklayicı yasal olmayan 55 iş sayılabilir
Diğer yarısı akpden diğer yarısı kira arsa sahipler geri kalan geri kalan yok aq bu kadar .
(bkz: bababank)
Miras yedidir. En uyduruk araç kaç para oldu.
pezevenklik veya emlak işi. gerçi birbirinin pek farkı yok.
Almanlar Audi yi binmek o ikisini satmak için yaparmış öyle duydum.
O kadar kasmaya gerek yok mesele mercedes ise bütçeye çok uygun mesela 20-30-40 bin aralığında taş gibi bir sürü merci var piyasada. Sen bincem de yeter.

https://www.sahibinden.com/mercedes-benz-200-200-e#/

görsel
eskort like me mesela.
bitanesi üniversite kantincisiydi mesela.
inegöl'de iş yapıyorsa ya mobilyacıdır, ya da köfteci..
büyük bir olasılıkla ticaret yapıyorlardır.
Ya kendi işini yapıyor yada başkalarını yönetiyordur.
Ziraat mühendisi olan var, biliyorum ben.
Bu ekonomik koşullarda Bmw ye mercedese ve ladylere binen "genç" adam miras yedi veya aile desteğiyle kalkınan zengin kapitalist ruhludur. insanların sırtından nasıl para kazanacağını genç yaşta öğrenerek sistemi çözmüş olabilir. Eğer sadece bir tüketiciyse aile mirasından tüketiyorsa bir gün batışı hızlı olacaktır. Büyük popolar, sarı uzun saçlar, cosmetica parfümleri kendi batışıyla birlikte hayatından kaybolacaktır.
Ortalama bir işte 8 10 sene istikrarlı bir şekilde çalışan herkesin bir ev bi araba sahibi olabileceğini yaşadıkça öğrenecek ergen sorusu.
maaşla alınamayacağı kesin.
2015 cla 200 amg ye binen bi tanıdığım emlakçıydı. Ayrıca kendi apartmanlarını dikmiş, stüdyo darielerde
öğrenci söğüşlüyordu.
2017 bmw 7.40 a binen bi tanıdığım kimya mühendisiydi. Bir fabrikadaki üretim müdürü.
Yine 2017 cla 200 amg ye binen bir tanıdığım yaklaşık 20 yirmi yaşında bir dükkanı kiralayıp bakkal açmış. Kimi kimsesi olmadığından sabah akşam yememiş içmemiş para basmış. Sonra dükkanı satın almış. Sonra üstteki daireyi satın almış. Bir süre sonra bakkalı evi başkasına kiralayıp güzel bir muhite gitmiş. Ara sıra geliyor çay içmeye. Yani azimnen sıçan taşı deliyor.
Bunların hepsi arabaları 0 aldı.
Vurduruyorlar diyola.
Makam aracı verilen herhangi bir devlet memurluğu.