bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ne işe yaradığı konusunda, türk milleti'nin hala çelişkide kaldığı aparat.

  şiddetle; (bkz: butun gun bluetooth kulaklikla gezen insan)
  1 -1 ... secretcode
 2. 2.
  bir kasap çırağının kulağında görülen nesne.
  1 -1 ... zlatan1937
 3. 3.
  cep telefonu ahizesinin yerini tutmayacak , dışarıdan bakıldığında insanlara " deli herhalde kendi kendine konuşuyor .! " dedirten alet.
  2 ... alperenenen
 4. 4.
  mp3 calarlarimiz icin uretilmeye baslayan, estetik gorunumleri ile kulaginizda oldugu bile anlasilmayan* * insani kablo derdinden kurtaran guzel icat.
  ... olur be
 5. 5.
  özellikle araba kullanırken kullanılan alettir. arabada telefonla konuşmamak aslında dikkat dağıtmamak için konulmuş bir kuraldır ama bluetooth ile konuşanların bunu sadece 2 elinde direksiyonda durmasını sağlamak amacı ile konulmuş bir kural olarak algıladığını düşünebiliriz.
  1 ... carpe diem13
 6. 6.
  Elime geçen tüm çeşitlerinde bir çeşit kullanma zorluğu bulunduran kulaklıklardır efendim, birisi telefon tarafından görülmez, birinin açıp kapaması ayrı bir zorluktur, ya benim teknoloji bilgim bunları kullanmaya yetmiyor ya da hakikaten kullanılması çok zor aygıtlar yapıyorlar.
  ... asprinick
 7. 7.
  bluetooth kulaklık üreten bir firma için:

  (bkz: jabra)

  trixx ve secretcode a edit için teşekkür.
  ... notrinova
 8. 8.
  almamak için çok direndikten sonra birden kulağımda bulduğum nimet. evet söylenenler gibi, dışardan bakanlar için deli muamelesi görmeniz kaçınılmaz. ama uzun süreli telefon konuşmaları olan biriyseniz rahatlığıyla yanınızdan ayırmayacaksınız.. sözkonusu deli muamelesinden ötürü sadece evde tadabiliyorum bu rahatlığı..
  1 ... ali ekber rodos
 9. 9.
  Müzik dinlemek için kullanılıcaksa ses kalitesi iyi olmayan alet.
  2 -1 ... monster in night
 10. 10.
  (bkz: plantronics backbeat fit) kulaklığını satın aldım. Baya güzel ses kalitesi ve şarj ömrü 8 saat. Bluetooth 4.0 kullanılan telefonlarda şarj sorunu da yaşatmıyor.

  bir çok markanın kulaklığını denemiştim fakat bu en iyilerinden biridir diyebilirim. Tek eksisi boyun arkasında geniş bir kablomsu bir şey bırakmaktadır. kafanızı yastığa falan koyarsanız rahat edemezsiniz.

  He birde yurdum insanı her şeyi garipseyip iğneleyici bakışlar atmayı sevdiği için, gören dönüp bir daha bakıyor. Bazıları sağır muamelesi falan yapıyor. Enteresan...
  2 ... bugfix