bugün

cengiz han ın bir sözüdür.
türklüğe mi özenmiş yoksa gerçekten türk müydü bilemiyoruz.
ingiliz albayın dediği gibi:

(bkz: türkler öldürülebilir fakat asla yenilmezler)

italyaya göre farklı olabilir:

Napolyon der ki:

bir milleti yücelten 2 unsur vardır; erkeğin cesur ,kadının iffetli olması. Türkler bunların her ikisine de sahiptir. işte bu yüzdendir ki Türkler öldürülebilir fakat asla yenilmezler. ÇANAKKALE GEÇiLMEDi GEÇiLMEDi GEÇiLMEZ. Hürriyet ve bağımsızlığını herşeyin üstünde tutan bir millet torunlarına ESARETi miras bırakamazdı. Hangimiz bunun farkında olarak yaşıyoruz?
kim söyledi bilmiyorum ama doğru sözdür.
doğru söze ne denir ki.
(bkz: bence kacirma beni) *
boş sözdür. niye lan, amerika 60 senedir başka bi milleti mi şey ediyo afedersin? bulaşmak değil, karıştırıyo herif...
tarihte birçok örneği bulunan söz. kim ne yaparsa yapsın asla türkleri alt edemiyor, sonunda türkler daima kazanıyor. bu hep böyleydi ve hep de böyle kalacak.

(bkz: türklerin kanı başka akıyor)
hitlere bir generali soruyor.
- führerim. dört bir yanı işgal ediyoruz da türkiyeye neden saldırmıyoruz.
adolf hitler o muhteşem cevabı verir.
-albay, sen türkleri bilmezsin( hitler nerden biliyorsa.) türklere saldırdıktan sonra bir tane bile türkü canlı bırakırsan, o gider devlet kurar ve mutlaka intikamını alır.

yahu bu tarz şeyler uydurup "vaovv ben neymişim ya." demeye ne gerek var? kendini bilmiyor musun? hitler dediğin adam manyağın teki. piskopat. adam kaç milyon insanı sabun yapmış yahu. böyle bir cümle nasıl beklersin bu adamdan.
+savaş iki ordu arasında yapılır ve daima türkler kazanır.

+futbol 22 kişinin oynadığı bir oyundur ve daima almanlar kazanır.