1. 771.
  bitcoin
  -1 ... jimmy tudeski
 2. 772.
  Bitcoin entel geçinen kerizlerin çiftlik bankıdır.
  2 ... fikrimfirarda
 3. 772.
  Kurban kesicem sana düştüğünde *

  Önemi kalmamıştır artık.
  1 -1 ... motorlari maviliklere
 4. 773.
  6800 direncini kırdı sayılmaz. Nisan da 8000 küsür seviyelerinde takılır tahminen g20 zirvesinden çıkacak kararla 9-10 bin seviyelerine gelecektir. Benim ilgilenmediğim kripto paradır. Bundan parayı götüren götürdü bu saatten sonra girenler sadece artıkları yer. He uzun vadede illa ki bir şeyler değişir çünkü geleceğin değeri olacak ancak bitcoin gibi çok kolay speküle edilen bir değere güvenmek ne kadar doğru olur bilemem. Bugün Satoshi Nakamoto elindeki btc leri satsa btc 500-1000 dolar arası takılır. Millet de öyle cebini acuçlar.
  ... herkesin hayatina karisan adam
 5. 782.
  bitcoin
  1 ... jimmy tudeski
 6. 783.
  iyi keriz silkelemiş nane. Amk gebloları herşeye böyle ortadan dalarsanız işte böyle siki tutarsınız. 200k tl ile bu işe giren bi tanıdığım var amk sokuğu nerdeyse parasının yarısını kaybetti hala zengin olacağını düşünüyor.
  -1 ... golazo
 7. 784.
  Para götürdük yalan değil ama artık bitti. Gidip şu saatten sonra para yatırmayın sakın. Şu an akıl işi değil. Ben söyleyince alın.
  ... londra gormus muhendis
 8. 785.
  An itibari ile 7046 seviyesine gelmiştir.

  Çok korkutuyor ya bakalım.
  ... apostleye tw ceken pic rogue
 9. 786.
  En kolay, uğraşmadan nasıl satıldığını merak ettiğim zımbırtı. Bikaç sene önce internetten yazıştığımız kanadalı bir kız hatıra olsun diye 100 bitcoin vermişti. Şimdi maili, şifreyi falan buldum da nasıl satacam aq hiç hatırlamıyorum nasıl giriliyordu ne oluyordu. fiyatı çok artmış diye duydum tv'de.
  -3 ... mahmut sezar
 10. 787.
  Bazı yatırımcılar çeşitli analizlerle 5000 dolara düşmeden eski 20 binlik seviyelerine yükselmeyeceğini söylemekte. Analizi neye göre yaptıkları konusunda fikrim yok. Çünkü bu paralar dolar veya altın gibi sabit bir hareketleri olmuyor. Kolay speküle edilip, kolay devir olabiliyor. Şimdiye kadar yaptığım analizler tutmadı ama dedikleri çıkarsa tüm alt coinler şu anki fiyatının yarısına düşer. Bunu analizle değilde balinaların piyasadan çekilmesiyle olabileceğini düşünüyorum. Ytd.
  ... herkesin hayatina karisan adam