bugün

su sipariş etmeyi çok kolay hale getiren uygulamadır. Bursa'ya da hizmet vermeye başlamış. Ellerinize sağlık. Tek tıkla geliyor, bir önceki siparişi de tekrar etme seçenekleri var. 10-15 sn. de işinizi yapıyorsunuz çıkıyorsunuz uygulamadan.
istanbul'da uzun süredir kullandığım gerek kullanım kolaylığı gerekse arada sırada yaptığı süper kampanyalarla gönlümü fethetmiş uygulamadır.
iptal ettiğim suyun parasını aylardır iade etmeyen firma.
daha yeni haberim olan ve keşke daha önce olsaydı dediğim uygulama. sadece su değil atıştırmalıklar, temizlik ürünleri gibi ürünler de satıyorlar. güzel yanı toptan fiyatına satmaları ve birim olarak marketten çok daha ucuza gelmesi.
suyun yanında biraz abur cubur ve kola sipariş ettiğim ve yaklaşık 10-15 dakika içinde siparişlerimi bana ulaştıran hızlı uygulama.
başarılı bir uygulama yapmışlar. fiyatlar hayli uygun. toptan satmaları daha iyi, keza market fiyatları ile aralarında gözle görülür bir fark oluşuyor ve bu da müşteri lehine bir durum.
yeni uygulamaları ve hizmetleri gayet kullanışlı. toplu alışverişlerde de oldukça avantaj sağlıyor.
uygulamada sadece su yok. soda, içecekler, ayçiçek yağı, tuvalet kağıdı, pirinç, makarna kuru bakliyat, bebek maması... ne ararsan bulunmakta.
farklı marka su almak istediğinizde cam damacana olsa bile diğer markanın cam damacanası ile değiştirmenize izin veren uygulama. ekstradan damacanaya para vermiyorsun yani.
BiSU’dan verilen her bir su siparişi için kullanıcıları adına UNICEF’e bağışta bulunarak 1 çocuğun günlük su ihtiyacını karşıladı ve toplam 22 milyon çocuğa umut oldu.
haftanın her günü, pazar sabahı dahil suyunu anında alabileceğin uygulama. servisi çok hızlı ve seni asla mağdur etmiyor.
toptan olarak satış yapmaları sayesinde birçok ürün marketten daha ucuza geliyor. bunlar arasında bakliyattan temizlik ürünlerine kadar birçok şey var.
40'tan fazla marka suyun kapına kadar gelmesini sağlayan uygulama.
yılbaşı paketlerinde %40 gibi bir indirim var ve içi de dopdolu. cipsinden çikolatasına, çerezinden içeceğine her şey var.
"tek tuşla, istediğin su" sloganıyla yola çıkmışlardı şimdi çok daha fazlasını yapıyorlar. toptan fiyatına içeceklerden kuru bakliyata, atıştırmalıklara kadar ürünlerini epey çeşitlendirmişler.
300 tl'ye 100 tl, 450 tl'ye 150 tl ve 600 tl'ye 200 tl indirimleri ile sevindirmiş uygulamadır.
Avantajlı 10’lu paketlerle damacana siparişini oluşturduğun takdirde zamlardan etkilenmeni önleyen uygulama.
görsel
sosyal medyadaki son paylaşımları sevindirmiştir:

"Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem felaketinin yaralarının sarılması için harekete geçiyoruz. ilk etapta Kızılay ile koordinasyon halinde afet bölgelerine 3 tır pet su ve çalışanlarımızın desteğiyle ısıtıcı ve battaniye yardımı gerçekleştiriyoruz.

Yardım çalışmalarında Hamidiye Su ve Sırmakeş başta olmak üzere, içme suyu alanındaki iş ortaklarımızın destekleriyle söz konusu tırları Stok Nakliyat’ın lojistik desteğiyle bölgeye ulaştırmak için harekete geçiyoruz.

Yaralarımızı birlikte saracağız"
görsel
Ticaret Bakanlığımızın başlattığı Deprem Yardımlaşma Seferberliği'ne katılan firma.
ahbap ile işbirliği içerisinde yardımlara katkı sağlamaktadır.

görsel
depremzedelere yardım için hazırlanan dijital destek kartları uygulama üzerinden satın alınabilir.
deprem bölgesine yapılan yardımlarda adı geçen firmalardan biridir.
içinde yaşadığımız süreçte insanların takdirini kazanan firmalardan biri.