bugün

bu gün benim günüm daha özgür ve eşit bir dünya dileği ile günunüz ve günüm kutlu olsun.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
iyice bokunu çıkardınız ama,

neyse...
Tabi ki görünür olun, kimse buna laf edemez. Ama eğer normal bir kimlik istiyorsanız sürekli farklıyız diye sokaklarda bağırıp zibilyon tane gün kutlamayın. Kimse sokakta ben hetero bir bireyim karşı cinsten hoşlanıyorum diye bağırmıyor. Normalleşme bu değil. Sevin, sevilin ama her şeyin de b*kunu çıkarmayın.
Sizin yüzünüzden çocuğumuzu sokağa salamıyoruz ulan!
Uydur uydur peşine takıl. Ne bu kelimenin anlamı tam olarak bile bilmiyorum. Bu ayak takıntısı olan arkadaş sizden masum. Birliktelik bir kadın ve bir erkekle olur . Malzeme bu kadar ve bunlar olacak. Son noktayı koydum. Kendinize gelin artık.
Yeni yeni icatlar çıkarıyorlar. Kimse sizin kendinizi kime düzdürdüğünüzü, kimi düzdüğünüzü umursamıyor. Bizden uzak, kendinize yakın olun yeter. "ben erkeğim ve götümü bi erkeğe siktiriyorum! Ben erkeğim ve erkek götü sikiyorum! Ben kızım ama kadın amı yalıyor ve sürtüşüyoruz!" gibi tercihlerinizi dünyaya duyurmanıza gerek yok ikide bir. Biz karşı cinsle sevişiyoruz diye bunu yılda bin beş yüz kez kutlamıyoruz ya da duyurmuyoruz. Normaliz diyorsunuz ama kendinizle çelişip farklı olduğunuz için sürekli kutlamalar yapıyorsunuz. Yapmayın. Biz de iki kulağımız ve bir burnumuz var diye kutlama yapalım o zaman. Normaliz çünkü. Anormal bir şey yok sonuçta d'mi?
görsel
Sevmediğim tasvip etmediğim durum, tepki gösterecek değilim, benden uzakta ne yaşarlarsa yaşasınlar herkesin kendi hayatı