bugün

Zall'ın Saldığı fermana göre "tahmin edilemeyecek kadar çok" olan kişidir.

De.. Bu amaçla bu sözlüğe girenlerin ne öğrendiklerini ben gercekten merak etmekteyim.

Misal, attirilan peceteyle assolistten şarkı istemek i mi?

Bu amaçla sözlüğe girenin zordur işi.
var olduğu kanıtlanana kadar inanamayacağım kişidir ve umarım bu kişi varsa da bir çocuk değildir.
zall'ın boktan sözlüğüne anlam katmak uğruna bir tarafından yarattığı hayal ürünü kişi.
genelde google'da bir şeyi arattırırken aramada çıkan siteler arasında sözlüğü de görerek tıklayıp ilk kez sözlükle tanışan kişidir. ama sonraki gelişmeler belli olmaz.
at yalanı sikeyim inananı olayıdır.
(bkz: ellerim bak boş kaldı)
(bkz: vurmayın zall kaçtı)
sonuçsuz kalacak kişidir.

eli boş dönecektir.

kaç yıllık userim bi bok öğrenemedim şuradan.

yinede giriyor insan işte.
Bir şey öğreneceği yok ama, insan bekliyor işte.
Bilgiyi yanlış yerde arayan kişidir.
başlığa bakarsak yazım kurallarını öğrenemeyecek kişidir.
Böyle insancıklar için bilgi kaynağı olmak istiyorum ama hala çaylağım naparsın.
Eğlenmek için düğüne giden insana benzer. Sonuç sadece kafa silkilmesidir.
Ne aradığını unutacak, umduğundan fazlasını öğrenecektir.

Uludağ öğreticiliği sınır tanımaz, yönlendirir, başdöndürücü hızla nirvanaya erdirir.

Uludağ'da öğrenmek bir başkadır, başkalaştırır.
bu tür kişilerin çoğalması için ve sözlüğe girdiğinde istediği bilgiye ulaşabilmesi için yazarlar el Birliği ile katkı vermeli.
çaresizliğin kitabını yazar.
Buraya üye olmadan önce bir fikir alacak olsam buradakk entry leri okurdum.
Üye olduktan sonra değişti her şey. Buranın gelip bilgi fikir olmak için uygun olmadığını gördüm.
kimi zaman benimdir bu kişi doğrusu.
haberlerin güvenilir kaynaklar olmadığını düşündüğümden, ülkede neler olduğunu troll de olsa yarım yamalak da olsa öğrenebiliyorum en azından.
Genelde anlamlarını bilmediği kelimeler için giren kişidir.
Umduğunu bulamayacaktır. Çünkü saçmalıklarla dolu bir yer olduğunu görmesi uzun sürmeyecektir.
benimdir.

yoksa benim gibi bi liselinin ne işi var. *