bugün

sevdiğin veya gelmesini istediğin, umut ettiğin birini beklemek.
bekliyorum onu peki kim o bilmiyorum sadece bekliyorum gelmesini. sohbetini özlediğim hiç bilmediğim halde, düşüncelerimizi paylaşmayı özledim hiç paylaşmadığım halde. ismi ne onu da bilmiyorum tek bildiğim beklemek bir can dostunu. hayal kırıklığına uğramayı hiç mi düşünmüyorum bunu düşünürsek hiç hayal kuramayız ki onlar yaşandıkça daha olur hayaller kuracağız. onda kendimi görüyorum belki o yüzden bekliyorum. vazgeçmek olmayacak bu beklemede vazgeçeksek baştan başlamamak gerekir. bu beklemek güzeldir hayalindeki gibi olursa. beklemenin özünde inanmak vardır güzel bir sohbete olan inancımdan. gel ey beklenen, o güzel sohbetinle, fikirlerinle, düşüncelerinle derdinle, mutluluğunla gel ruhum.
belkide hiç gelmeyecek birini bekliyorumdur anlamsızca. saatlerce, günlerce aylarca beklemek. peki ya gelmezse bu ihtimali düşünmek bile canını sıkarken gelmezse hiç o zaman ne yapacaksın. bilinmezlik sadece susarsın gözlerin bekler gelmesini onun.
bir umut vardır geleceğine dair onun, o umut olmasaydı beklemekte olmazdı. sadece yüzde bir tebessüm bıraktıracak bir sohbeti bekliyorum. geleceği bilemeyiz doğru ama inanç var insanın içinde onun geleceğine ve güzel bir an olacağına dair.
ağaç olmak. soğuktan taş kesilmek. gitmekle gitmemek arasında ikileme düşmek.
ne diye beklersin onu be kalbim, be aklım. hayran olmuşsundur belkide ona, belkide sıcak, samimi bir sohbettir istediğin. dost diyebilceğin birisi yok belkide ondan bekliyorsundur dost oluruz belki gerçek bir dost. aklın zaman zaman vazgeçmeye çalışsada kalbin onda senide ikna ediyor. bekleyişimin sebebi manevi hislerdir belkide ondan.
geliceği güne kadar yazmak istersin. yazarak beklemek sabrını arttırıyor. beklemekten başka birşey gelmez elden hele bir gelsin de beklemek güzeldir, sonunda vuslat varsa.
ne zama gelecek biliyor musun hiç. umduğun şey ise pek yakın.
Genelde ne zaman geleceği bilinmez sadece beklersin. Bazen pencere kenarında. Bazen otobüsün en arka cam kenarında. ama yine de beklersin vazgeçmezsin gelecek diye umut edersin. Bunlar bir takım boş hayaller gençler uyanalım ve gerçekleri görelim.
yalnızlık durağında bekliyorsun onu gelsin de kurtarsın seni şu sahte benliğinden. beklenen gelmicek belki de geldiğinde bekleyeni olmayacak.
birinin senden birseyler bekledigini bilmek cok agırdır cok buyuk corumluluktur. tam 10 tane masaj atılan ve sonrasında ne yazamayacagını bilememek karsıdakının seni beklemesidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.