bugün

an itibari ile başlamış yoğun celebrity akınına uğramış zirvemsi şenliktir.
katılım listesi aşağıdadır
|||
|||
|||
|||
|||
V

fatal *
mülayim *
sefertasi *
karpuzkabuğu *
salça *
karga *
an itibariyle karpuzkabugu'nun meze hazırladığı, mulayimin bombaladığı zirvedir.
salça nın ortada playboy olarak gezdiği kalanlarında makara yaptığı zirvedir. *
gözüm üzerinizde zirvesidir. çağıran olmadı gitmediktir. hıh.
katılanlara afiyet bal şeker olsun demek istediğim şenliktir.

(bkz: şenlik yapmışız canlar) *
yoğurtlu havuç mezesini çok iyi yaptığımı fark ettiğim şenliktir. j&b viskiler, yeşil kapaklı efe rakılar, budwizer biralar havada uçmaktadır. selebiritilerin şahsına münasır zirvedir, konsey başkanı benimdir *.
millet keyif yapıyor ben kös kös evde oturuyorum, yarın da işe gidicem üstelik dediğim, imrendiğim zirvedir. * * *
kahvede maca kızı oynarken yaka paça istirak edilmek zorunda birakıldiğim, haldir haldir rakı polemiklerinin yasandiği zirvedir.
(bkz: festival gibiyiz katılımları bekliyoruz)
sarhoş olduk a.q. biri mülayimi alsın...
hem geleneksel olması hem de birinci kez yapılması kafa karıştıran şenlik.*
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
hemide nasıl eğlendiğimiz zirve. birazdan foto çekimine başlıyorum.
an itibariyle makaranın aq zirvedir herşey müthiş kafalar süper eğlence sınırsız devam ediyor. mulayım şiirleriyle zirvenin fenomeni olmuştur.
mülayım in an itibariyle, alkol nedir ki dediği zirvedir.
salça nın ortada playboy gibi dolaşma hakkını kimden ve nerden aldığı soruları şimdiden akıllara yerleşen şenliktir.
(bkz: bütün celebrityler toplandık)
(bkz: sorduk neden yıprandık)
karga nın ve sefertası nın uyuduğu mulayimin salça yı kitlediği karpuzkabugu ve fatal ın ortalıkta dolaştığı şiir ve edebiyatın havada uçuştuğu sohbetin son hiz devam ettiği zirve...
(bkz: can yücel)
(bkz: eğer)
ciddi ciddi memleket kurtarma atraksiyonlarinın yasandiği fiiliyat.
yarına hazırlık yapılan zirve.
karga, sefertası ve salcanın sızdığı mulayımın nba izlediği karpuzkabugu ve fatal ın sohbet ettiği zirvedir.
(bkz: hazımsızlara sevgilerimizi iletiriz)
karganın midesiinin bozulduğu alkolün de etkisiyle kusutuğu zirvedir. gene erken saatte uyanmıştır. bu sefer sebep, uyku tutmaması değil, karpuzkabuğunun yanına yatması ve beton delme aracı gibi horlamasıdır...
not: sızma fotoları elimde. salça, uyumadan pantolonu çıkarmış kızlar. plaboy bacağı görmek isteyen mesaj atsın...
not2:sanırım, eğer uyanabilirlerse, bir öğle kahvaltısı organize edilecektir. hani ben söyleyeyim de... bu kadar celebrity ve playboy bir aradaykene...

düzeltme: altında boxer varmış, demin gördüm. işinize dönebilirsiniz...
katılımcıların hala uyuduğu zirve. bok var sabah sabah karga bokunu yemeden uyandım. yalnız mülayim dahil, uyurken pek masum oluyolar canımmm...
not: mülayimi iptal ediyorum, horlamaya başladı pezevenk. salonda da rahat yok...
(bkz: oradaydık hala oradayız)
yani oradayım gittiler rahatladım. yannız evin a.q.
üçüncüsünün de yapılması dört gözle beklenen şenlik...