bugün

tanım: bira sever, birayı arjantin bardakta içen kızdır. ayrıca bira köpüğüne de düşkün olması dikkat çekmektedir.

örnek olay: barda oturulmaktadir. hatun kisi yaninda oturan elemanin birasinin kopugune parmagi atar sonra kopuklu parmagi bir guzel yalar. tum masa kiza bakar, ne yapıyor bu diye...

(bkz: seksi olmaya calisan kiz modeli)
ben bunu dün gördüm.

ankaranın atakule taraflarındaki en ünlü publarından birine bir arkadaşın ısrarları sonucunda gitmemle birlikte gördüğüm hatun kişiliktir. 4 ay once göreceğimi hiç düşünmezdim fakat sanırım doğru tahmin etmişim. içeri girdik güzelce oturduk şarap havası versin diye vişne soda söyledik. pardon arkadaş bira istedi ben vişne soda. sonrasında sağ yan masadaki cicim aylarını yaşıyan sarmaş dolaş sanki vücudumuzun her noktası birbirine temas etmeli edasıyla birbirine yapışmış iki sevgiliötesi oturmakta, garson elinde iki bira bu şahsiyetlere yanaşmaktadır. gelir iki birayı masaya koyar ve olaylar gelişir...

bu yapışık ikiz birbirinden ayrılır bağyan kişilik alır eline birayı ki çok köpürtmemişler gibi kadehin üstünü eliyle biraz kapatıp tıpkı kokteyl hazırlar gibi çalkalar. biranın üstü tabi bembeyaz köpük. biz aval aval sinema *izlemekteyizdir o sırada. sonrasında elini peçeteye siler ve kral tv de geceye doğru çıkan hadi beni ara reklamlarındaki gibi işaret parmağı ile köpüğü alır tarif edemediğim bir şekilde* yalar. o sırada erkek kişiliğin bakışlarını görme(me)liydiniz. ve mutlu son. bu olaydan sonra biraları kafaya dikerler daha yarısını bitirmeden yapışık yapışık ayrılırlar pubdan.
nereye gidiyorsunuz daha karpuz kesecektik
bonus: (bkz: allah akıl fikir versin evladım)
insanlıktan nasibini almamış kızdır.
(bkz: elalemin derdinin bünyeyi germesi)
bıyıklarını almadığı için köpüğün bulaşmasından korkan ve rezaleti önleyen kızdır.akıllı bir davranıştır..
hakkında bu kadar çok entry girilince öldü sanılan kızdır. *
bir kase sokella ıle yaklasırsan cok tehlıkelı olcak olan kız modelıdır. *
gariplenecek bir hareket içerisinde olmayan kişidir. sonuçta; başkalarına bir zararı olmadıkça herhangi bir sakıncası yoktur. hatta hoş bile olabilir. *

(bkz: her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır)
(bkz: kızları seksi kılan unsurlar)
her biranın köpüğünü parmağıyla alıp yalayan pamela anderson a benzemeyeceğinden seksi olmaması muhtemel * kızdır.
insanın içinin kıpır kıpır olmasına sebep valla.
isi zor olan kizdir. bira parmakla icilerek zor biter.
bira köpüğüne parmak batırılınca köpüğün bittiği dedikodularına inanan kızdır. * *
olası saldırı nedeni.
parmağını kurulamak için çaktırmadan pantolonuna silen kız tipidir.
(bkz: öyle bir kategorize etmek ki sözlüğün afallaması) *
biranın köpürdüğünü görüp köpüğünün ziyan olmasını istemeyen hanım kızdır.
(bkz: tahrik edici unsurlar)
köpüklü parmağını erkek kişisinin ağzına sokup ona yalatan kızdan daha az tahrik edici kızdır.
(bkz: içki buzunu göğüslerinin arasında gezdiren hatun)
(bkz: seksi)
(bkz: oh yeah)
karşısındaki kişiye mesaj verme veya isteğini belirtme özelliği taşıyan bir hareketlerdendir.
köpüklü birayı sevmeyen her insanın yaptığı gibi köpüğün daha çabuk sönmesi için hatun kişinin akıllıca yaptığı iştir. hatun kişinin içinde ard nitey yoksa eğer bunu seksiliğe yoran er kişiyi yargılamak lazımdır.
karşısında ki erkeği etkilemek için açıçağı , göstericeği bir yeri olmayan tırt kızın sergilemesi muhtemel davranış.
-senin ihtiyacın yok zaten asuman sabahtan beri bakıyorum.*