bugün

Susma hakkını kullanıyordur heralde pezevenk.
yere yatırılıp kıçı sabahlara kadar tekmelenesicedir. var bunlardan bir hayli. (bkz: bitmediniz amk)
sen ''süper geçti kanka alırım bi 70 80 '' diye çıkıp avuçlarsın 30'u o piç öğrencide en fazla 50 60 diyip de alırya 90'ı işte o öğrenci ah o öğrenci..
(bkz: kanka gelsene bişi konuşcam senle)
Vardir boyle bir arkadasim. Hele sinav sonrasi ^cok kolaydi yeaaa^ demesi yok mu olduresin gelir. Bana degil ama arkadaslara geliyor en azindan.
suratının en orta meydanına sıçılası öğrencidir. nefret doğurur bünyelerde.
kendini tatmin eden öğrencidir. bir şey bilmiyorum ama bak ne kadar zekiyim triplerindedir.
sınavda kopya isteyen kişileri başından savmak isteyen öğrencidir.
sanırım benim de mensubu bulunduğum öğreni grubu. ama üzgünüm sınavdan önce kafa dinlemek şarttır.
diğer tüm öğrenciler tarafından nefret edilen, 'çıkışta gel' terimini sık sık duyan öğrenci tipi.
sonuçlar asıldıktan sonra üç gün üç gece dövülecek olan insandır.**
güvenilmemesi gereken kimselerdir.şöyle ki bu ve bunlar gibi kimseler yüzünden 'össe kötü geçti' söylemine inanmamaktayım.
*sınavın nasıl geçti?
*kötü.hiçbir şey yapamadım.
* tahmini ne gelir?
* 280 hedeflemiştim 276 gelicek.
* *
böyle bir olay başınızdan geçseydi siz de güvenmezdiniz.yarama tuz bastınız be!
kendisine saygısı olmayan öğrencidir.
(bkz: ne gerek var)
bir başka model için (bkz: inek olduğu halde not vermeyen öğrenci)
sopaya aykırı aykırı giden öğrenci modelidir,bir diğer örneği için.
(bkz: sınavda kopya isteyip sana kopya vermeyen öğrenci)
En sinir öğrenci durumu.Düşünmeden çekin silahı vurun.Silah yoksa yüksek bir kattan aşağıya atmak da etkili bir çözümdür
ipnenin tekidir. ayrıca bunlar kopya da vermez zaten bende yazamadım derler. Kağıdın üstüne kapaklanır.

+ Süleyman kopya ver lan bir bok yazamadım.

+ Abi sus hiç birşey yazamadım. ( Halbuki kağıdı doludur. )

+ Oğlum kağıdı görüyorum yalan atma.

+ Salladım yanlış olabilir.

+ S*ktir sınav bitsin seni sallayacağım oğlum
soruların bildiği yerden çıktığı öğrenci grubu.
"bir şey bilmiyorum" imajı yaratıp, aldığı puan sonucu "ben çalışmadan da yapabiliyorum, bakın çok zekiyim" demeye çalışan gereksiz ve derhal yok edilmesi gereken öğrencidir. bu şahane(!) planı sadece öğretim hayatında değil, hayatının her alanında kullanır ve insanları * çileden çıkarır. eşek suya gönderilmeli, dönene kadar bu şahıs itinayla terbiye edilmelidir. eşeğin ölmesi için dua edilmelidir. ha bunları yapamıyorsanız, tek alternatifiniz: (bkz: allah ıslah etsin)
tabiri caizse kaleciyi terse yatırıp topu doksana atan öğrencidir.
var olan bilgisi, bilmedigi her seyi bildigi ve hicbirseyi bilmedigi olan ogrenci.***
kendine guvenmeyen ögrencidir tırt ögrencidir insanının hoca olup bunlara 10 veresi gelir yalancılıgın sonu bu iste diye ama hayat turk filmi degildir malesef ve kaybeden hep tembel ama dürüst ogrencidir.
29 kişinin hiç durmadan bir gün boyunca sövdüğü kişidir.
dayaklık öğrencidir. sinav sabahi ben hiç çalışmadım bana da kopya verirsin artık diye arkadaşlarına takılır. fakat değişmeyen bir gerçek vardır ki kopya bekleyen o değil arkadaşlaridir. sınav başlar o çözer çevresindekiler bakınır bu olay otuz kırk dakika devam eder ve sınav herkesin şaşkın bakışlari ile sona erer. zeki çocuğun plani hatasiz gerçekleşmiştir. böyle kimseler odur budur şudur ve asla affedilmezler.
hakaret edilesi,dayak atılası, Dövülesi şahsiyet
her sınav öncesi deja-vu yaratandır. "hiç çalışmadım abi, cicim bi şey bilmiyorum, napcam ben ya kalcam kesin" gibisinden kulak yolunu arşınlaşmış kelimeleri pek fazla söylerler. her şey sınav sonunda belli olur zaten, ortalamayı yükseltenler de bu bireyler olur. cevapları da hazırdır zati;

+ abi bilmiyorum yazdım bi şeyler onlara puan vermiş heralde.