bugün

entry'ler (49)

random gülmeye izin vermeyen sözlük kuralının amk

entry nick güzelliği.

yazarların sevdiği isimler

okşan, dilruba, ahsen, müjgan, sude

yazarların 14 yaşındaki hallerine öğütleri

18 olacam diye sevinme.

14 yaşındaki çocuğa laf eden kerhane müşterisi

ilk 18'ime bastığımda arkadaşımla beraber gitmiştik. ben 18'dim ama arkadaş henüz 18'e basmamıştı. velhasıl içeri almadılar bunu sadece ben girdim. sonra bi baktım bu da belirdi yanımda. içeri nasıl girdiğini sorduğumda 'aşağıda bi abi anneme yemek getirdim de alırlar' dedi ben de öyle yapıp girdim dedi. o gün bu gündür hem umumhaneyle hem arkadaşla ilişkimi koparttım.

bir insanı tanımanın yolları

alacak verecek olaylarına girmek.

mavi gözlü anne babadan renksiz gözlü çocuk olması

yersiz iftiralara sebep olabilecek bir oluştur. atalardan gelebilen bir hücreyi taşıyor olabilmesi nedense akla en son gelen sorulardan biridir.

bir hışımla aşağı inip 4 serseriyi dövmek

kemerle saldırılması muhtemel.

telefona mesaj olarak gelen can sıkıcı remlamlar

arkadaş hiç ilgilenmediğim şeylerle olur olmadık yerde rahatsız edilmek zorunda mıyım? bu özeli ihlaldir, sürekliliği devam eden bu yasal olmadığını düşündüğüm hareket fazla uzun sürmez umarım.

iki sevgilinin yanında üçüncü kişi olmak

sineklikten başka birşey değildir.

sevgilinin ocak dışısın demesi

yatakta güzel uluyamama sonucudur.

kız kardeşine tecavüz eden imam

islam aleminin ismini kirletmeye çalışan cibiliyetsiz şerefsiz kişiliktir.

zamanında ali ata bak diye eğitildiğimiz için

ganyan bayiler ağzına kadar dolu.
keşke at yerine atoma, protona, pozitif ilimlere baktırsaydınız.

bedelli askerlik

3-5 tane egosunu tatmin edememiş komutanın evde karısından azar yiyip askerden çıkarmasına izin vermeyen, çalışır öderim diyebilen bir genç biçimidir.
Askere gitmemiş arkadaşlar askerliği ramboculuk sandığı için dilden düşen kelamları normaldir çok görmüyorum.
lakin orda patates soymak, evli bir adamın karısına sövmek, görüş mesafesinde olan pkk'ya mermi attırmayan komutanı tanımak inanın bu dilden düşen kelamları toparlıyor ve ben salak mıyım da 1 senemi mahvedeyim şeklini aldırıyor.
Sana rahatça orospu çocuğu diyebilen, zevkine göre su basıp yatakhaneleri temizleten, postalını eliyle sildiren tipleri gördükten sonra gelip kelamlarınızı düzeltirsiniz. şimdi ödeyin pkk ile masaya oturan, kimin kimi öldürdüğü belli olmayan bir vatanın borcunu.

kemalist bıyığı

palmiye kıvamında kabarmış, siyaha boyanmış, her yemeğin tadına bakan fos bıyık.

çiftleşmek için 30 bin erkeği bekleten dişi yılan

bir süre sabır ederler sonra 3 deyince zikerler.

türbansız kızla evlenen ezik erkek

ortalıkta başını kapatıp, tenhada alt takımı beğeniye sunan tanıdığım kapalılar var kardeşim yönlendireyim evleneceksen.

sözlük yazarlarının dini inançları

elhamdülillah müslümanız.

eve ramak kala gelen çiş

kapı deliğine anahtarı tutturamama, açtıktan sonra ışık hızıyla içeri girmeye sebeptir.

bozüyler

Kırgızistan da kutlama ya da taziyeler için kurulan bir tür çadır.

fakirliğin sebebi

nimet ve rızkların eşit olarak indirildiği fakat aza tamah edilmediğinden ötürü eşit olarak dağıtılmadığı yaşam biçimi.