bugün

önemli olan birde kalabilmek.
anonim olduklarından, hayallerimizdeki gibi olmasını beklediğimiz sözlük dişisine aşık olma durumudur. halbuki bu dişi, şişman ve çirkin de olabilir. mesela ben sözlük kızı deyince, 1.77 boyunda ve beyaz tenli bir kız hayal ediyorum. öyle misiniz?
Hem aşık hem de sözlük kızına.. yoh haminaa
bir sonuç doğurur. bu ise kime aşık olduğunuza bağlıdır.
birbirini yakın tanımadan yani ne bileyim görmeden konuşmadan bakışmadan sanal sanal nasıl aşık olunur ki.aşk öyle ucuz değil.eğer tanışır da sonrasında aşık olursan onu bilemem ama ben pek ihtimal vermiyorum.tekrar söylüyorum.aşk öyle ucuz basit ve değersiz değil.
Ortalama 5-6 tane sözlük kızına ateşli şehvetli şeyler beslediğim için bu klasmana girmiyorum.

Bendeki omuzlar hepinize yeter kızlar gelin naz etmeyin 7 kişilik yatak aldım 6 taneniz için.

Ee gönül bu durmuyor ateş ediyor..
aşık olmak değil de kişilik analizi yapabileceğiniz kadar yaptığı paylaşımlara istinaden konuşunca hoşlanmaya başlayabilirsiniz.
sözlük neler görmüştür tabi ama artık irdelenmemesi gereken hisler kategorisine soktuğum aşk kelimesinin bilmiş bilmiş konuşmalarla basite indirgenmesine de karşıyım.
Kendi kafanda kurduğun hayale aşık olmandır o.

Hep prensesler gibi hayal ettiģimizden dolayı aşik olabiliyoruz.

Ben sozlükte 3 kere aşık oldum. Üçünü de engelledim çünkü aşk bana zarar veriyor.

Hem belki bir fotoğraflarını görsem hiç de hayalimi karşılamazdılar. Ne diye kendimi hasta ediyim?
Hayalperest bir Şairseniz mümkündür.

Bakın ben sözlük kızı tabirine bile aşığım ona bakarsanız. Çünkü kafamda kurguladığım bir profildir o benim. Ötesi berisi değil. Olmayana duyulan sevgidir.

Zaten şair bundan başka bir şey değildir. Olmayanı gören ve hisseden kişi, aslında hiç de o kişi olmayan olmayı da hak etmeyen muhattabına, kendisini değerli hissettirir. Halbuki o özelliklerin, niteliklerin hepsi onun üstüne hazır bir şekilde şair tarafından giydirilmiştir. Tabi hazırdan bu kıyafeti giyen ve aslında hiç de aşık olunacak kadının özelliklerini karşılamayan kadın ise kendini çok anlamlı ve değerli hissecektir.

Şair şairliģini beslemekten kadın ise bir hazırcı olarak bulutların üstünde yürümenin keyfinden vazgeçmiyor.

Oysa şair yine de aldandığını bilse de inanmak istiyor. Bir gün yarattığı hayalin gerçeğiyle buluşmak arzusu onu bu inanca mahkum kılıyor.

Of bu kadar şairlik yeter.
Evli mutlu cocukluymus..
insanın midesinde kelebekler uçuşturan durum. an itibariyle açık oylaşıyoruz.
Ah beyler beyler...

Lütfen bu kadar saf olmayın aga.
Yürek burkar... Mesaj beklerken:

görsel
entry girsin diye gün boyu dua eder, fotoğraf attığı yerlerde onu bulmak için gezersiniz. her şey 250 gram için.
Güzeldir ve üzücüdür.
Ben bir sözlük kızına aşığım sanırım. Kim olduğu anlaşılmasın diye takip edemiyorum. Sürekli sayfasına girip yazdıklarını okuyorum. Baştan sona hepsini en az 2 defa okumuşumdur. Bazılarını ezbere biliyorum.
Duyuyor musun beni?
Buradasın dokunamıyorum çok saçma.
Elimi uzatsam bir mesaj uzağımdasın ama atamıyorum çok saçma.
Ama, ama ben seni sevmeyi de seviyorum.
Seni sevmek uzaktan sevmelerin en güzeli.
Öpüyorum gözlerinden.
-hm
Allah etme ye.
yıllardır takıldığım sözlükte başıma hiç gelmemiş olay. bırak aşık olmayı henüz tanışamadık bile.
Yazdıklarından etkilenmektir.
Fırsat mı veriyolar aq.
olmuşluğum vardır.
hatta 3 seneyi geçkin bir ilişkimin olduğu da doğrudur.
Mide ameliyatı olmaktan geçmektedir.
içinde bulunduğum durumdur. şimdi hangisine olduğumu bulmaya çalışıyorum. yalarım.
Daha önce açık oylanıp ve favlanan birine aşık olmaktır.

Kim bilir belki sexting bile yapmıştır.

Baya şey olmayı gerektirir.
Kız değil memedir o.
Yıllar yıllar önce yapılan hata.

izi kaldı.