bugün

(bkz: abi indirdim açılmıyor oyun)
Kartımda param kalmadığından sorunum var.
sizle paylaşmak ve benim için son derece değerli fikirleriniz almak istiyorum.

bundan 25 sene önce beraber mezun olduğumuz üniversite arkadaşlarımla mezuniyet sonrası hiç görüşmedim.
geçen sosyal medya üzerinden bana ulaştılar. alanya da bir otelde konaklamalı bir buluşma organize etmişler beni de davet ediyorlar. içlerinden bir tanesi sevgilimdi ve ben sebep kötü bir şekilde ayrılmıştık. açıkcası onu tekrar görmeye yüzüm yok. sizce ne yapayım gideyim mi yoksa gitmeyim mi?
git ve onunla barış.
Dayı, elvis binayı terk etmeden son bir fırsat işte sana. Git ve takıl. illa bir sey de yaşamak zorunda değilsin. Bakarsın duruma. Kalemde mürekkep tükenmeden yaradan yüzüne bakmış işte daha ne istiyorsun.
benim içimde yara kaldığına göre 25 senedir kapanmayan, o'NUN DA benim gibi bir halde olabileceğini var sayıyorum.
Bende 25 sene önce sskya girişim var eyt beni vururumu dicek sandım, bu muydu derdin...
tabiki git ve sevgilinle yeniden buluş-seviş.

hayat yeni fırsatlar açıyor bak
yeni öğrendiğime göre kendisi bir sahil kasabasında banka müdüresi ve iki cocuk annesiymiş.
evet geçen sene de çağırdılar gitmedim. her sene çağırıyorlar.
Her sene biz de aynı seyleri söylüyoruz unutuyorsun demek ki bak alzeihmer da başlamış yavaştan bu sene git işte seneye “bu kimdi” ya diye düşünecek hale gelene kadar.
Git.
Bu kadar yazdığına göre gitmezsen içinde kalacak.
valla 25 yıldır görmediğim arkadaşımı bundan sonra da görmeyeyim. haa anılarım depreşsin istiyorsan git. ama ben maziye pek böyle düşkün değilim.
Yaptığımız hesapla elli yaşına gelmeye yakın bunun kararını da verebilirsin bro.
yaz çorbası soğuk. tam mevsimi çayır bamyası. biraz da karpuz kes.