Yazarlar bir sevişse rahatlayacaklar olması gereken başlıktIR.
Sarılsak yeter diyenlerin palavra atması? Yeter mi gerçekten ? Hadi yetti niye bu başlığa yazıyorsun ? Laf olsun torba dolsun bunda da adım olsun.
Boşalan çıksın sözlük kasıyor.
Yardımcı olunacaklar listesi gibi bir liste varsa şahsımın da eklenmesini rica ettiğim yazarlar topluluğu.
Rahatlamam isteyen qıslar eqlesin.
'çatır çatır' sevişse anca rahatlayacak yazarlardır.
Türkiye dünyanın endüstri meslek lisesidir lafını doğrulayan başlık.
"Sadece sarilip yatilacak" klansmaninin es gecilmemesi gereken eylemler zinciridir.
Ve yine kendini göstermiş yazarlar. Bu kadarda olmaz ama ya.
sevişmektense ot içmeyi yeğlerim. daha fazla haz alıyorum.
sevişmek değil de bazılarının sinirden stresten kendini gondikleyesi var. gözümden kaçmıyor.
(bkz: birinç)
cemal süreya.

bazı şiirlerini okurken tam da bu hisse kapılıyorum.
aldanan kişilerdir. bir sevişse bi daha sevişemese daha beter olur.
(bkz: bedreddin)
ben sevişmedim ne olacağını bilmiyorum. hiç sevişmediğime göre muhtemelen abazayım. hem vermiyosunuz hem abaza diyosunuz. verinde abaza olmayalım o zaman.
deveci bey gibi görünüyor.

sözlüğümüzün açık ara en yakışıklı beyefendisi nasıl hala sevişemedi, anlayamıyor insan. beyin denen organ yetersiz kalıyor. üzerinde çok düşününce kafatasını yarıp pılını pırtısını bile toplamadan gidiyor. geri dönsün diye yalvarıyorsun, içindeki kezbanı ortaya çıkarıp naz yapıyor. sanki anasının evinde çok daha iyi bakacaklar ona ya, peh.
bir sevişse üstündeki gerginliği atacak yazarlardır.genelde feminist çakması olur bunlar.şimdi nick vermeyeceğim ama anlayan anladı.*
deveci alpay tarafından 5 yıl kadınım diye işletilen yazar.
bu aralar ben istanbuldan gittik karı kız işleri kesatlaştı aq adanasında içine kapanık insanlar sevişmeyi bile gözlerinde büyütüyorlar. ula eskiden ne güzeldi istanbulda 1 günde bulur günü geçirirdik güzelce. ama burada çok meşakatli.
birisi çıkmış o kendini biliyor diyor, diğeri gelmiş o kim ben biliyorum diyor.

herkes kendinden bahsediyor bilmem farkında mısınız?

başlığa yazan sevişmek istiyor. o kendini biliyor! * *
(bkz: aydınoğlu).
beyler bu böyle olmuyor.

katılmak isteyenleri kuraya tabi tutun, kim kime çaktıysa.. öhm... çıktıysa artık.
(bkz: aydınoglu)
sevişmek için önce sevmek gerek, bu nedenle doğrusu "cinsel ilişkide bulunsa rahatlayacak yazarlar" olmalı.
ortaya bi seviş salata.