bugün

şimdi zaten sevgi saygı olmadan birine sevgili diye hitap edilmesi yanlış. cinsel dürtüler için beraber olunan insanlara hepimiz farklı isimler verebiliriz. lakin sevgili mertebesine ulaşmış insanın sevgi ve saygısından zaten şüphe edilmemeli. bunları aştığımız zaman bana sorarsanız beklenilecek bir şey varsa o da kesinlikle mantık. biraz mantık fazla değil.
ihanet etmemesi ve insan olması. elli yıl birlikte yaşanan ne bok olduğunu anlayamazsın bazılarının.
allah korusun onlardan.
kesinlikle ama kesinlikle beklemeyin. beklediğinz şey asla gelmeyecek bakın dalganıza. tecrübe edinildi.
aynı zamanda en yakın arkadaşım olabilmesi.
dans kursuna tek gidilmesine izin verilmesi.
seni yarım bırakıp gitmemesidir.
inanin tek beklentim tirip atmamasidir sayın seyirciler.
nefes alsin yeter. ama ilgi alaka vs varsa tadindan yenmicek durumlar olusabilir.
saygılı ve kibar olması, sürprizler yapıp herşeyimle ilgilenmesi.

benimle ilgili herşeyi bilmesi (hangi yemeği severim, hangi rengi beğenirim vs vs).
adam gibi adam olması ( bunu okuyup öyle birini beklemeyin ömür boyu bekar, yalnız, kimsesiz kalırsınız).
sevgili.
hanım hanımcık olsun.
beyni çalışır olsun yeter.
sakalları olsun.
asla beklediğin gibi bir sevgiliye sahip olamazsın. tabi ki gönül bu, ister ki elini tutsun gözlerinin içine baksın yanında huzurlu olsun, seni huzura boğsun seninle tatlı tatlı konuşsun, seni dinlesin .yüzlerce şey sayılabilir. bir sevgiliden beklenen en önemli sey güvendir. aklında soru işareti bırakacak bir durumla ya da davranışla seni başbaşa bırakmamasıdır. kim istediği, hayal ettiği kafasında yarattığı o sevgiliye sahiptir ki? sadece sanslı olanlar.sevgiliye içten samimi olarak gel gör beni aşk neyledi diyebiliyorsan zaten bekleme daha fazla şey ondan.bırakmada asla, küçücük seyleri büyütme onu anlamaya çalış, hayat sevince güzel onun da senden beklentisi onu sadece dinleyebilmen zaten.happy birthday.
çocuk değildir şüphesiz.
ilgi.
anlayış.
sarılmak.
Kaliteli yerlere götürsün.
Sevmesidir.
en birinci beklenen beklenti dürüstlük,sonra önem sırasına göre aşağıdaki gibidir.
sadakat,
saygı,
güven,
hoşgörü,
sevgi.
çok şey beklemiyoruz insan olsun yeter der olduk..
zırt pırt aramasın, kıskanç olmasın birde gerekli gereksiz konularda alınganlık yapmasın,hesap sormasın.
(bkz: am am am)

gerekli olan bu işte.
güvendir. Bunu sağladıktan sonra gerisi gelir efendim.
sadakat olmazsa olmaz.