bugün

entry'ler (13)

kürtler türkiye yi terk etse olacaklar

turk kurt olayı bitse ermeni olayı çıkar o bitse yunan cıkar o bitse somalili cıkar.

dışarı mı çıkıyorsun uludağ sözlük mobil seninle

5800 var bende opera mobil kullanıyorum direk ama sayfa uludağsözlük.

uludağ sözlük yazarlarından kitap tavsiyeleri

Tabiki de 'hiçlikten gelen kız'.

ben bugün bunu bir kez daha anladım

bunu bir kez daha anladım, cok para lazim cok.

yaran trafik polisi anonsları

memleketimde olmuştu. Sabah işe gitmek için arabaya bindim ama gözlerm yarı kapalı. Tam çarşıya inecekken polisden herkesin içinde bana anons geldi; 'çeto uyuma lan!' ahh isa amiri ahh.

erkekleri çıldırtan cümleler

' Çocuk istiyorum!' cümlesidir. Bir sor bakalım ben istiyormuyum? Sor bakalim paramiz varmi?

eski sevgilim çok cimriydi diyen sevgili

ne olduğunu baştan belli eden kız tiplemesidir, korkmamıza gerek yoktur. En azından ne olduğunu söylüyor.

sigara dumanını daire şeklinde üflemek

gereksiz bulduğum ama deneyip yapamadığım problemli harekettir.

arabada hemen ön koltuğa oturan yavşak arkadaş

hep şoför olduğum için... yanıma oturup boş konuşan tipler her zaman mevcut olup kurtulmak imkansızdır.

canlı izlenilmesi gereken gruplar

Tabi ki duman grubudur. Haberin yok ölüyorum canlı performansına youtube'dan bakabilirsiniz.

maslak 1453

reklamlarda projenin değilde kendisinin reklamının yapıldığı, ilk iznelimde bile kendisine sövdüren bir Ağaoğlu reklamıdır. Ben hiç bir reklamda Koç ve Sabancınin oynadığını görmedim sayın görmemiş Ağaoğlu.

bir sevgiliden beklenen şeyler

inanin tek beklentim tirip atmamasidir sayın seyirciler.

sözel bölümü öğrencilerinin zeka seviyeleri

Benim görüşüme göre; sözel öğrencisi ile sayısal öğrencinin zeka seviyesi aynıdır. Tek farkı sözel öğrencisi Matematik öğretmenini sayısal bölümü öğrencisi ise Edebiyat öğretmenini sevmemiştir.