bugün

entry'ler (111)

tokatlanmak istenen dizi karakterleri

o hayat benim dizisindeki efsunu tokat manyağı yapmak istiyorum sen ne itici bi tipsin ya.

kpss nin kaldırılması

kötününde kötüsü bir durumdur torpili olan gene yaşadı hadi gene iyisiniz.

her şeye muhalefet eden insanların sıkıcı olması

kafa ütüleyen tiptir başka işi yokmudur bunların.

karşılıksız sevmenin güzel tarafı

karşılıksız olmasıdır. Yıl dönümü hediyesi doğum günü hediyesi derdi yok temiz iş.

müge uzel

oyun kazanınca çok şaşırıyorum oda kendisine şaşırıyor zaten.

sözlük yazarlarının ilginç alışkanlıkları

çorapsız yere basamam, bulusmalara asla geç gitmem hep erken gider bekleyen ben olurum, tencere pencere leğen derken e'lerdeki patlamalar yüzünden toplum içinde bunlari söylemekten çekinirim teeencere diyen bayan iticiliği.

büyüyünce ne olacaksın

ben nasıl büyük adam olucam.

kime oy vereceksin

hak geçmesin hepsine basıcam diyip başımdan savmak istiyecegim kişinin sorusudur.

öz kardeşi dışında herkese kardeşim diyen tip

annesinden şüphe etmek gerekir bu kadar kardeş nerden gelmiştir.

taner yıldız ın somaya aşçılarını götürmesi

can boğazdan gelir nihayetinde.

babanın asker olması

tam alıştım derken gitmek zorunda olmakdır babanın asker olması hiç dostum olmadı bu yüzden çocukluk arkadaşlarım olmadı olanlarada hep imrendim.

bira köpüğü

kusturur.

sözlükte yazan bir karıya nikah basmak

karı diyen kaba erkeklere nasip olmaz .

balık sevmeme nedenleri

boğaza takılan kılçıklar.

öğrenci evi klasikleri

ranzadan ranzaya ip çekerek çamaşır kurutmak.

unutulmayan öğretmen dayakları

hocamız yaramazlık yapanların kulaklarını iki tırnağı arasında sıkıştırır ezerdi dayaktan daha beter sen ne vicdansız kadındın be öyle.

en güzel araba rengi hangisidir sorunsalı

arabayı olduğundan daha güzel gösteren renk siyahtır.

namuslu kızın cevap veremeyeceği tek soru

oturup ne sorsamda namuslu olup olmadığını anlasam diye kafa patlatmış yazar düşüncesidir. Aa ah olmamış ama tutmaz bu.

kadın erkek ilişkilerindeki problemler

problemler çözülmek içindir iki taraftan biri alttan almalı ama alttan alıyor nasıl olsa diye fazlada üstüne gitmemeli diğer taraf en önemliside tabi bunu sadece birbirini çok seven insanlar yapabilir unut tüm problemleri sarıl sımsıkı bu tüm sorunları çözer.

bir ev ve bir arabaya bir erkekle yatar mısınız

para karşılığı bu işi yapanlara ne dendiğini hepimiz biliyoruz söylememe gerek yok kimseninde zoruna gitmesin bu sıfatı siz kendinize yakıştırmışsınız zaten saygı duymak gerekir. Beyler yakıştıramadım size