bugün

sanırım yazarın babasının söylediği söz.
(bkz: onuncu nesil silik)
(bkz: bir penisin mahvettiği ses)
(bkz: hoş geldin harun abi)
basligi recep tayyip erdoganin babasi acmis sandim ya la bi an. oyle cocugum olse cukume keser tuvalete atar sifonu cekerim. sonra gider cebine uyusturucu koyup ihbar ederim.bu penisle ve neden oldugu seyle yasanmaz sonucta.evet hayat mahvedebilirmis.
artık o penis nasıl mahvetmişse hayatını, kafayı kadınları kapamaya, işe göndermemeye, kadınların ilk cinsel deneyimleri ile ilgili ahlak kavramlarına adamış kişidir efendim...*
bir penis mi daha güçlü bir kilo demir mi?
vatan haini. irticacı. şakirt. müsloş liboş. dünyaya gereksiz kişi asılması gerekir. bunun gibi adamlar oldukça ülke bi sikim ilerlemez.

edit:penis ağır gelmiş saçmalıyor birisi panzehir versin.
nasıl bir yarrakla karşı karşıya kaldığını merak ettiğim yazar. belli ki yediği yarrak psikolojisini feci halde bozmuş.
edit: yediği yarrağı buldum.
görsel
ayrıca o penis ciddi bir döl israfı yapmış. senin gibi bir yaratık yaratacağına bir peçete heba etseydi daha faydalı olurdu.

not: arkadaşlar bu entry'imden sonra bu geri zekalıya tepki vermek isteyenler lütfen nick altı entry atmasın! çünkü herifin amacı dikkat çekmek, ortalığı trollemek. ama yazmasam da dayanamayacaktım.
muhtemelen selefi bir arabın tecavüzü sonucu oluşmuş bir veled-i zina olmasından kaynaklı bu nick'i almış yazar.

iğrenç fikirleriyle azınlıklara nefret saçıyor. insan ol.
penis değil , hastalıklı zihniyetin mahvettiği hayattır.
http://vocaroo.com/i/s1wibgpomppv kendine ait ise muhteşem bir sesi olan yazar.
yakında kura ile mekkeye göndereceğimiz insan.

(bkz: dinci faşist)
her açtığı başlıkta düzenli tokat yiyen yazar.

bunun yediğini başkası yese insan içine çıkamaz o kadar kötü halde.
Kendisine giren penis Kurtuluş savaşında ulu önder atatürk tarafından saplanmış olabilir. Adli tıp yukarıda sağda.
büyük penislerden çok çeken, yollu yazardır. sonu hayrolsun.
ulusalcılar tarafından sikilmiş olabilir, bugün bayağı bağırıyor.
kendi başlıklarını canlandırmaya çalışan mağdur yazar.
Seviyorum kendisini. Penisini değil kendisini.
bir monster cock tarafından dürtüldüğünü tahmin ettiğim yazar.
onuncu nesil olmanın hakkını köküne kadar veren alkole düşman ama milletin karısının kızının kendi nickini görüp rahatsız olacağını düşünemeyecek kadar sığ insan...

(bkz: #19788177)
öncelikle kendisi gibi ezik trollerin savunduğu kişidir.
istediği başlığa format dahilinde istediği kadar entry yazma hakkı olan yazardır. evet.
öncelikle, siklenmeyen başlığına iki kere aynı entrye'yi yazan trolldür!