Master günlerimdeki bombastik halim. Aah ah, iş hayatına girdik film koptu maalesef...
herkes uyuduktan sonra gecenin sakinliğinde başlarsınız. şuraya gelip bırakayım dersiniz bir de bakmışsınız sabah olmuş kitap bitmiş. kitap sonrası çöken hüzün, şimdi ne okuyacağım, keşke bitmeseydi düşüncesi, kimi zaman hayatınızı sorgulatması aylar sonra tekrar başlamanıza neden olabilir.
(bkz: Stefan zweig) kitapları genelde bir oturuşta biter.
vira bismillahla sabah 6 sularında samarkand a başladım. bugün yarın ve pazar günü hiç işim yok. inş biter.
Felsefenin başlangıç ilkelerini okumuştum.
Stefan Zweig kitaplarını bir oturuşta okuyabiliyorum. Hatta bazı günler günde 2 defa okuyorum. Farklı kitaplar tabiki. Stefan Zweig kitapları genelde hep kısa olur sayfa sayısı olarak. Anlaşılması da zordur. Karmaşık
yazımı belki bir ömür alan kitabı bir oturuşta bitirmek de ne bileyim. yazara saygısızlık.
Eğer sürükleyici bir dili varsa mümkündür.
Hızlı okuma tekniğinin sağlam romanlarda okunması taraftarı değilim.O ne öyle çabucak kurtulmak istiyormuş gibi?Kitabını aldığım yazarın emeğine sağlık diyeceğine..
O dünyayla bağlantıyı kesme hali cok güzel oluyor. Belki bitiremesek de her zaman, en az 100 150 sayfa okumayı severim.
Sadece sims oynarken yapabileceğiniz eylem.

Bir keresinde martı isimli kitabı tek oturuşta bitirmiştim onun haricinde b2 ingilizce kitaplarda var.
11. Sınıfta nöbetçiydim bahçede bir cuma günü. 445 sayfalık kitabı bitirdim. Güneşli güzel bir havaydi.