bugün

günlük herşey günlük * gülistanlık. sıkılıyorum.
günlük, bu ara hiç hata yapmıyoruz. çok süperiz.
günlüüük, var yaa, bugün bi balina avlamışımmm, ağlarsın..

enine boyuna 9000 entry 2000 başlık mnskym.
(bkz: sözlük ödüm koptu koptu şerefsizim).
sevgili günlük sözlüğün içine ettim gidiyorum.
evinde, dolabında, çekmecesinde ya da eski kitapların arasında duran günlüktür. belki de hiç yoktur. ne de olsa her moderatör günlük tutucak diye bir kural yok.
son alinan duyumlara gore, emekli moderatorlerin gunlukleri birlestiriliyormus. bitince de bu adla basilacakmis.
sevgil günlük,
bugün çok canım sıkkın. bugün sözlükte ota boka ayar verdim, seri artı oy veren ibneleri uçurdum ama yine de keyfim yerine gelmedi be sözlük. zall aradı "olum keyfin yok galiba bugün" dedi. evet dedim. o da bana "madem modsun uçur korksun" dedi. düşününce hak verdim. neyse, birazdan bir kaç tane daha yazar uçururum yetmedi güzelinden küfürlü bi mail gönderip rahatlarım. depresyondayım be sözlük.

bir mahmutun günlüğü
sevgili günlük,
başrollerini atla paylaşacağım bir filmde oynama teklifini nihayet bugün reddettim. hem bu ne tür film olabilir ki? ben gül memeler çağlasın istiyorum, gelen teklife bakar mısın?

o düş kırıklığıyla bugün çaylak olması için bir yazarı daha admin onayına sundum. her şeyin başı sevgiymiş ki bugün bunu anladım. ip don giyen arkadaşlar beni boş sanmasın.

abdülkadir aksu yurdu düşmandan kurtarmıştır lakin biz değerini bilemedik.
ormanları sevmeliyiz.
bugün alışveriş yaptım. alışveriş yaparken yanlış etiketleri okumuşum. bana hesapladığımdan tam 10 ytl fazlasına mal oldu sözlük.

bir hışımla gelip çuval çuval para kaldırdım. çok emek harcadım. ortaya bu çıktı.
sevgili günlük bugün bi başlığı kafama göre değiştirirken çuvalladım. sonra toparladım ama yazar çok tepki gösterdi. halbuki bak ne farkı var allahını seversen söyle.
başlık "deveye hendek atlatmak" idi ben onu "hendeğe deve atlatmak" yaptım. bu yazarları anlamak güç.
zall'a rica ettim "yazari tozlu rafa kaldir" butonu ekleyecek, bilirsin kirmaz beni.
artik i$im daha kolay gunluk, sana daha cok vakit ayirabilecegim sonunda.
''bugün sildiğim entry, yaran entry silinme sebeplerinde konu olmuştu; onuda sildim. bu gün bitsin bu yazdıklarımı da silicem.''
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim
entry geldi sildim *
sevgili günlük şu an işi gücü bıraktım. uyuz olduğum bir yazarın entrylerini siliyorum. daha hızlı olmalıyım.
moderatörün en içten duygularını anlatır.

sevgili günlük,

bugün sildiğim entryler yüzünden, gözüme uyku girmeyecek. o güzelim entrylere nasıl kıydım ben nasıl ?!!! ağlamak istiyorum , haykırmak istiyorum. entryler gözümün önünden gitmiyor. bazı yazarları da çaylak yaptım. kötüyüm ben günlük,kötüyüm kötüyüm kötüyüm, herkesi çaylak ederim ederim ederim, entry siler dururum, bezdiririm. anladım artık, hayat boş. formata uymakmış, virgül koymakmış, kelime araları açıkmış, boş şeylermiş. hayat boşmuş günlük.
sevgili günlük;

üzerine afiyet birazcık cırcır olmuşum. sürekli wcye gitmekten entry silemiyorum. allaım ne ızdırap. acaba tuvalete interneti mi bağlatsam? kaç kere dedim anneme kablosuz internetten yana bu gençlik di pıııırttttttt
sevgili günlük;

yazarlar beni anlamıyor. çok yanlızım, kimse beni anlamaya çalışmıyor bile. cemil de beni terk etti. bugün çok tatlı bi çocukla tanıştım ama günlük, çok güzel bi gülümsemesi var.

değil tabi, şöyle:

sözlüğün seyir defterine ek:

sözlükte tespit edilen bazı yazarların uzaylı oldukları ve dünyaya filleri kurtarma iddiasıyla geldiğini öğrendik. ayrıca 2 vampir yazar tespit edildi ve ikisine de finish him yapıldı.
sözlük az evvel bi yazara taktım. kızarsam bu başlığı bile silerim.
sevgili günlük,

bugün sunucuda bakım çalışması vardı. dışarı çıkıp arkadaşlarla eğleneyim dedim.

neyse buluştuk cafede. meğer bizim arkadaşlar da sözlük kullanıcısıymi. 2 sını uzun bir süre çaylak yapmışım, 1 tanesi uçmus. 4 tanesi de yazarlığının onaylanmasını bekliyormuş halen. 7 tanesine ayar vermişim. sohbet de açmadı zaten.
ex-aşkim ile bulusayım dedim, "biz dost bile olamayız." dedi. eyvallah dedim kapıyı çektim gittim. babaannemi görmeyeli çok olmuş, ziyaret edeyim dedim. zeytinyağlı dolma yaptı. hoş tadini bile unutmuşum, "fazla yeme!" dedi babaannem, ekledi sonra: "hem o göbekle 1 hafta yemesen de olur..." farkettim de baya göbek yapmışım. bileklerim çok ağırıyordu, malum tıkır tıkır enter... check-up için *muza gittim. * başlamış.

çok yoruldum çarşıda dolaşmaktan, eve geldim. farkettim de babamın saçları baya beyazlamış, gözlük kullanmaya başlamış. kardeşim liseye başlamış. hoş bilmediği bir soruyu sormasa haberim olmayacaktı zaten...

film izleyeyim dedim... fakat o da ne? pc başındayken yiyip-içmek için aldığım cips-kolaların son kullanma tarihi geçmiş, zehirlenmediğimize şükretmek gerek.

bakkala gittim yeniden almak için. farkettim de bakkalın kızı baya güzelleşmiş, serpilmiş, yalanası olmuş.küçük erkek kardeşi de hayvan gibi büyümüş, askerlik vakti gelmiş.

uykum geldi be günlük. bir gün seni de uçuracam veya içindeki tüm entry lerimi silecem. bunu yaparım biliyorsun... senden de bıktım be!
sözlük bu pilotmont var ya. azdı yaf azdı. nesil savaşı çıkarmaya çalışıyor. açtığı başlığa bak.

(bkz: dördüncü nesil ve pilotmont)

sildim tabi. cünkü uludağ sözlük yazarları, medenice tartışacak kadar olgun değiller.
bir nesil çatışmasını önlediğim için çok mutluyum günlük.

gerci sözlükte bugün yavaş çok sakin neden ki?
sevgili günlük bugün bir arkadaşımın tayinini çıktığını, aynı zamanda da anne olacağını öğrendim. çok sevindim. bugünün doğum günüm olması bile beni bu kadar sevindirmedi.
sevgili sözlük. galiba işimi kaybetmek üzereyim. herifin biri otomatik moderasyon sistemi diye bir program yazıyormuş. diğer sözlüklerin moderatörleri ile konuştuk. biz de otomatik yazar sistemi yaptırmayı düşünüyoruz. huzursuz oldum. *
(bkz: bir modacının günlüğü) *
sevgili günlük

bugün kız arkadaşımla kavga ettim, sebebi doğum gününü unutmuşum hanfendinin, sabahtan akşama kadar bır bır bır kafamı ütüledi durdu. akşam eve zor attım kendimi. annem ayıptır söylemesi kurufasulye yapmış, ooh kaşık kaşık yedim sonra da geçtim sözlüğün başına.

canımız sıkkın, midede gaz...başladım milleti çaylak yapmaya, aaa entry'nin sonuna nokta koymamış, ver 5 gün, aaa yanlış bakınız vermiş, ver 7 gün derken, ortada yazar kalmayacaktı ki bereket zall uyardı, durdum. ahahahahhah

ya bir de bebenin teki var, o da ayrı bir dert konuşur durur, mesaj attı cevap vermedim diye trip atıyor bana, yapraaam sanki her mesaja cevap vermek zorundayız, deli mi ne.

(bkz: zorundasın)