bugün

bir paket makarnaya akp ye oy veren insanın bunu yapmaması çelişkidir.

7 küsür sene sonra gelen edit: başlık başa.
(bkz: nakit çalışmıyoruz kömür yeter)
(bkz: olmayacak duaya amin demek)
"çünkü bir torba kömür veriyorlar, akp'ye oy veriyorum." diye devam edebilecek insan söylemidir.
(bkz: kömür de verseler ev de verseler akp ye oy vermem)
saygı duymak gerek, bu cümleden anlıyoruz ki cumhuriyet halk partisi 1 milyon dolar dan daha fazla bir paraya bedel, yani yazar bana dünyaları verin demek istemiş.

(bkz: ama chp nin sana vereceği hiç bir şey yok aslanım)
(bkz: senin gibilerininde oyuna ihtiyacı yok)
anlık gazla söylenmiş bir söz. zira birşeyleri para ölçekli cümlelerle destekleyen kişiler paraya pek düşkün olurlar. neden parayla ölçüyorsun arkadaş ? derler adama. "10 bin çuval muz verseler chp ye oy vermem" de mesela.. ya da ne bileyim, "kıbrısı komple bana verseler oy vermem" de, değil mi ? eğri oturup düzgün konuşmak lazım, ben 20 dolara götünü verecek adamlar tanıyorum bırak 1 milyon dolara oy vermemeyi...

edit: harbi lan , niye dolar ?
kafası ideolojik çamura dönmüş kişinin son hali. gerçi izmir'de erzak yardımı yaptılar ve belediye seçimlerinde izmir tavan yaptı. yani bu tür yardımlar her zaman haneye artı oy olarak yansıyor.
- bir milyon dolar verseler chp ye oy vermem ağbü!
- chp nin çok da sikinde koçum.
akp'nin kömür ve makarnayla iktidar olduğunu düşünüp kendini avutan ayak takımının inanmadığı söylem.

hay sokayım makarnanıza. makarnayla, kömürle olsaydı cehape bunları verip bir de üstüne seçim otobüslerinde hatun siktirirdi.

gerçi şimdilik travesti siktiriyor ya;

(bkz: chp seçim otobüsünde fuhuş)

önce karakter sahibi olun amına koyim.
aklı başında hiçbir insanın dünya yı verseler de oy vermemesi gerekir soz konusu kişilere.
--spoiler--
12 yıllık sevgilim ''chp ye oy vermezsen ayrılırım'' desin, siktir git derim
--spoiler--
12 yıllık sevgili mi olur olm? bu kadar süre ne evlenip ne ayrılmışsın. yuh.
katılmadığım önermedir. şahsen bir milyon dolara oyumu satabilirim. ilgilenen varsa bekliyorum efendim.
(bkz: kaça veriyorsun)
insana "acaba akp cenneti mi vaad etti" dedirtir.
(bkz: yok öyle dünya)
(bkz: bir milyon dolar verseler götünü bile verirsin)
katılmıyorum, bin dolar bile verseler yapabileceğim bir olaydır.
500 bin dolara götünü bile verecek insan söylemi. kaldı bir milyon.
chp sana 1 milyon dolar verir mi ki? chp ne zaman parayla oy satın almış? parayla oy satın alma peşinde olanlar belli ve chp bunların içinde yok.

durup dururken niye bu başlık? nedir bu kendini bir bok sanmak? oyunu, seçimini paraya endeksliyorsan bize ne bundan? kaça, neye satarsan sat, senin satılık oyun çok da skmizdeydi!

gittigidiyor'da sat oyunu, burada alan çıkmaz.

edit: bir milyon dolar versem iyi oylar mısın? amkmun malı, çay içicem, koy gel.
kemal kılıçdaroğlu da rte gibi gelip kendisine şöyle okkalı bir küfür etse oyunu canı gönülden verecek bir zavallı söylemi. zira istediği şey bu, küfür yemek. bu bir çeşit fantezi midir nedir?
doğru bir söylemdir. zira kötüledikleri partilerden kendilerinin de bir farkı yoktur.
- bir paket margarin versek.
- peki, şimdi oldu.

(bkz: yavaş gel saçın başın dağılmasın)
milyonlarca dolarının çalınmasına alışmış bünye söylemidir.
bir milyon dolar verseler chp'ye oy vermem çünkü dolarları al sonra say (yolda bulsan sayacaksın, tembeliz, rahata alıştık dediysek o kadar da değil) ayakkabıları giy döviz bürosuna git (kurları karşılaştırmak için 2 saat turla) parayı bozdur, her seferinde kömürcüye git kömür al, eve taşı... ooo ölme eşeğim ölme, yahu akp çuvalıyla eve getiriyor (kömürü de parayı da), deli miyim ben eve direkt servis yapan ak parti varken chp'den para alayım?
Vatan, millet, atatürk sevgisi parayla ölçülemez ve tartılamaz, atamızın yolunda gitmenin maddi bir karşılığı olamaz...
Bütün bedeller, o yüce insanın değerinin karşısında çok küçük kalır...