bugün

maalesef yoktur öyle bir erkek. burada, türkiye'de ipler bizim elimizdedir. biz değil, siz erkekler geleceksiniz ayağımıza!
ayrıca çıkma teklifiniz reddedildiğinde "hiç iplemiyorum" havasında olanınız var, bu bizi daha çok eğlendiriyor.
büyük bir ihtimal kız çok çirkin olabilir.
(bkz: gaylord)
Lise 2'deyken başına geldiyse normal erkektir. Yoksa akılsız derim ben bu erkeğe. Evet lise 2 deyken başıma geldi ve kız şimdi fıstık gibi...
kızlar da hiç çirkin değildi ama bizim de prensiplerimiz vardı.
çok çok azdır. önce bir kızın erkeğe çıkma teklifi etmesi lazım.

bir de yıl olmuş 2013. çıkma mı kaldı lan?
(bkz: bingöllü kenan)
amına koyim bu yaşıma kadar hiç bir kızın ayağına gidip çıkma teklifi etmiş değilim, genelde onlar gelir el sallar laf atar falan, ee yani yapacak bir şey yok.
kız çirkinse, bakımsızsa, hele bi de bana baktıysa evet yapılması gerekendir.
Türk olmadığı kesindir .
kimsenin aklına gelmemiş. kesin sevgilisi vardır amk. ya da maldır.

hatta ikisinin birden olma ihtimali yüksek.
kendisi gibi 'musluman' gecinen turbanli kizdan teklif almis erkektir.
senin gibi bir tipe baska turlu bir kiz teklif etmez zaten.
Şaşırılmaması gereken durumdur. Kız erkeğin gönlüne girmemiştir, erkek etkilenmemiş ve kibarca reddetmiştir.

Olayı abartmaya gerek yok. Ne yapsaydı erkek? Evlensemiydi sevmediği kızla?
onlar redederken iyi oluyor biz rededince kötü oluyor.
Eğer sevmiyorsan, bir Şeyler hissetmiyorsan reddetmek en uygun çözüm.

Oyalayabilirsin, vakit geçirebilirsin. Ama bunu yaparken, ona ümit veriyorsan şerefsizsin.

Sadece konuşmak dahi olsa, bir genç kızın hayalleriyle oynamak, şerefsizliktir.

Hayır deyip, reddedip bitirmek en doğru olandır.
Bir kaç kez başıma gelen olay. Attığım yalan ise yeni bir ilişkiden çıktım biraz rahatlamak istiyorum,seni tanıyorum biliyorum çok iyi birisin o yüzden selam sabahımız kesilmesin diyerek klişelerle kapattım konuyu. Bence mantıklı kimsenin kalbi kırılmıyor gibi.

Not: bir kez başıma geldi.
Teklif etmeye gerek kalmadan telepati yontemiyle kendime cektigim icin olmayan reddir.
hacım benim bi ilişkide zaten hep kadınlar teklif eder, siz hiç -erkek böyle penisi olan yazarları muhattap alarak- sokaktan bir kadını çevirip, ya pardon ben sizin götünüzden çok hoşlandım benimle çıkar mısın, diyor musunuz, dediniz mi?
Kızdan kıza fark eder yani insan var insan var.
Çıkma teklifi falan değil de zamanında birine duygularımı söylemiştim. Uzaktan platonik biri işte. Face de ekleyip mesaj atmistim. Ne kadar cesurmusum eskiden. Herneyse Çocuğun mesaja cevabı süperdi. Zamanında böyle bi eşeklik bende yapmıştım ama boşver söylediğin iyi olmuş demişti. Ben tabi şok. Eşeklik falan yuh yani. Bi insan bu kadar da öküz olamaz. Bence o zamanında Eşeklik yaptığı kişiyi seviyordu hala beni anlamadı. Bende bir daha anlatmadım. Buda böyle bi itirafım olmuş olsun.

Kısaca redd ederken dikkatli olması gereken erkektir. Kırıcı olmamak gerek.
Yoktur öyle bir erkek. Sevgilisi olsa bile gelen teklifi reddedemez, beklemeye alır.
Yumuşaktır yada brazzersta show man dir.
Uzucudur. Kiz gercekten samimiyse.. Akside vardir. Sizi zorlayan illa deneyelim diyen. Insani kendinden sogutur. Bir turlu onunla olamayacaginiza inanmayan kiza; soyle dusun, seni biri seviyor hicbir eksigi yok ama ona karsi hicbirsey hissetmiyorsun ne yaparsin? diye soyleyince sanirim ikna olmayacak yoktur. Bence her iki taraf icinde gecerli.
benim.
çıkma teklif ettiklerinde valla çıkmaya param yok ama isterseniz yatalım diyorum bu sefer onlar reddediyor.