kendin ol..
süslü kelimeler süslü cümlelerle sadece romantiklik yaparsın bazı kızlar sadece romantik erkeklerden değil serseri erkeklerden hoşlanır..
iyi analiz ve gözlem yeteneği yeterlidir. nabza göre serbetleyip şerbeti de tatmak tabağın dibini sıyırmaya benzemez.
Tutarlı olun. Kısa süreki zaman dilimlerinde değişmeyin. Mantıklı davranın. Düşünmeden konuşmayın. Sıkmayın ama ilgisiz de olmayın. En önemlisi de dürüst olun.
(bkz: Afrika kertenkelesi nin çiftleşme dansı) eğer iyi yapılırsa gayet etkili olabilir.
Bir kız olarak size tavsiyem, sadece onunla ilgilenin.
şöyle kötü davranacaksın diyenleri anlamıyorum. sanki bütün kadınlar tek tip ya..
doğal davranmaktır. fakat doğal davranacağım diye kasmamaktır. o doğallık olmaz. doğallık kendiliğinden gelir. eğer hoşlandıysanız doğal olun. hoşlanıp ve doğal olunca kızların hoşuna gidecektir. hem kızların çok istedikleri ilgi denen kavramı hem de sempatikliği tutturmuş olursunuz böylece. bunun içine bir de dürüstlüğünüzü katarsanız tadından yenmez bir ilişkinin içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. tabii günümüz durumu ve kendimiz bu kadar iyi niyetle kendimizi bağdaştırabiliyor muyuz soru işareti orada tabii. allah gönlünüze göre versin. iyi akşamlar.
kendin olmak.

işe yaramıyorsa, işe yaramıyordur.
Düşünceli davranmak. En geniş konulardan en incesine kadar Düşündüğünü hissettirdiğin an uzun vadede puanları katlayarak toplarsın.
yemek yedikten sonra garsonu azarlamaktır.
Bir kızı bilmemde iki kız için tavsiye verebilirim.
Bazen sadece sessizce durmaktır. Hiçbir şey yapmamak pek çok zaman etkileyici olabiliyor. Etkilemeye kafa yormadıkça daha etkileyici olmak de neyin nesi demeyin.
görsel
iki tane düz üç tane ters takla..
kızla bir kafeye gittiğiniz zaman garsonu azarlamak. kız feci derecede etkilenecektir.
polis okulu içinde kızlar yurdu ile erkekler yurdu altlı üstlüydü...
yaklaşık 40 gün istisnasız gül gönderdim...hemşireydi, nöbetçi olduğu günler kız bir panpayla yastığının üstüne bıraktırıyordum... uyuyorsa baş ucuna...

polis okulundaki güllerin anasını ziktim ama olsun.

yaramış mıydı?!

yaradı.

(edit: polis değil polis çocuğuy/d/um)
Aslında kendin olman yeter. Ayrıca herkesi etkileyemezsin, sirk hayvanı mısın?
Yürüyüşüm yeter.
görsel
erkeklerle mukayese edildiğinde hakikaten kızların ilgisini çekmek daha zor zira erkeklerin arasındaki rekabet daha öldürücü. ortalama bir kız bile milyonlarca adamın ilgisini hiçbir şey yapmadan çekebilir. kadınların elinde devasa bir güç var. ortalama bir erkeği bir kadın istediği gibi yönetebilir. onu çanta gibi yanında taşır. bikaç hastalıklı taktiğe inanmışsa zaten o erkeğe hayatı dar edebilir. erkekler de uğruna acı çektikleri ve onun için mücadele ettikleri kadınları daha çok severler gerçekten. böyle bir realite var. alfalardan bahsetmiyorum. ben ortalama erkekten bahsediyorum; idealsiz, herhangi bir yaratıcılığı olmayan, özünde çok zararsız, çok bizden biri olan erkekler bunlar. gerekli erkekler. ahmak, asalak falan değiller. sistemin yürümesi için varlıkları çok gerekli. sağlayıcı erkekler bunlar. belli bir yaşa kadar tercih edilmiyorlar ama kadınların yaşı geçmeye başladığında, otuzlarda, artık onlara dönülüyor. bu erkekler çoğunluktalar. öyle de olması gerekiyor.

kızları güç çok etkiler. fiziksel ya da zihinsel. bu güç sahteyse hemen belli olur. kadınlar sahteliği erkeklere göre daha çabuk sezerler. hayatlarında biçok sahtelik olduğundan buna aşinadırlar. ama saf güç çok çekicidir.

katil, suça bulaşmış kişilere aşık olan, ona şiddet gösteren erkeğe tapan kadınlar var. aşağılanmaktan keyif alan, itilip kakılmayı isteyen kadınlar var. sebebi artık klişeleşti; güç.

sistem basit; alfalar siker, betalar öder. temin eder. teselli eder. sırnaşır. gönlünü alır.
alfalar yapar, betalar imrenir.
alfalar yıkıp geçer, betalar onarır.

kadınlar bu gücü kullanmayı çok iyi biliyorlar gerçekten. seni sırf ötekini kıskandırmak için senelerce uyutur. başka bir adamın çocuğunu senin çocuğun gibi sana baktırır. ruhun duymaz. kıskançlık uğruna iftira atar. ara bozar. sürekli sorun çıkartır. cinsel olarak erkek öyle bi baskı altında ki kadın ne derse yapmak zorunda hissediyor kendini. kadın da bunun bilincinde. otuz yaşındaki adam o saatten sonra bir daha karı kız peşinde koşacak enerjiyi zor bulacağından el mahkum sürdürüyor.

güçlü bi erkek olsaydınız etkilemeye çalışmazdınız. iddianızı belirtir, muhatabınıza onu arzuladığınızı söyler, teklifte bulunur ve iddianızın arkasında dururdunuz. sahip olmadığınız bir şeyin soytarısı olmayın. güçsüzlük doğanın ortalama insana bir hediyesidir. ya istediğiniz her şeyi yapabilecek kadar güçlü olsaydınız? bununla baş edilir mi? ortalama olmak güzeldir. uyum sağla ve üre. hepsi bu.
Şak bir 10 milyar dolar, şak bir 10 milyar dolar daha koyarım önüne sonra şaaaak bir 10 milyar dolar daha, çil yavrusu gibi dağılırlar.
güzel bi arabayla onu almaya giderseniz 3-0 önde başlarsınız.
kendiniz olun. etkilemek için şekilden şekle girmeye gerek yok. o kızı elde edince ne yapacaksın? eski haline dönersen bu sefer kız senden soğuyabilir. kendin olmazsan da sonsuza kadar nasıl davranabileceksin öyle. zevk alabilecek misin. bırak seni seviyorsa kendi doğallığını sevsin. şimdi doğallığında bir dozu var. tutupta erkek kankalarınıza davrandığınız gibi kıza davranmayın. zaten bunu yapmazsınız. biraz adabı bilin, profesyonel olun, çokta kasmayın. yerli yerinde hareket edin yeter. doğallığında bokunu çıkarmayın. gereksiz yere espri yapmayın, gereksiz yere iltifat etmeyin, arkadaşlarınızın yanında arkadaşlarınızı ezikleyerek kızı etkilemeye çalışmayın, abaza gibi direkt kıza muhtaçmış gibi hareket te etmeyin. bu detaylar yeter.
onunla aynı yerde 2 kez karşılaşmak.
sarımsaklı köfte yeyip yanında geğirin. denedim acayip çalışıyoo !..
paranız varsa etkilemek için pek bir şey yapmanıza gerek yoktur.