bugün

Şerefsizliktir net.
bkz: egosunun var olduğunu zanneden hasta ruhluya acil şifalar dilekleri.
Orospu çocukluğudur. Ben sizin kadar nazik anlatamadım kusura bakmayın.
Aşık olurken bana mı sordun denilerek yapılan harekettir.
Umut verip güven aşılayıpta yarı yolda bıraktığın insanın Gönül sadakasını iki dünyada da veremezsin..

demiş Hz. Muhammed (s.a.v.)
Asla yapılmamalıdır. Unutulmamalıdır ki o kızın duyguları ve hayalleri sizin duygularınızıda içine almıştır. Belki de evlenmek yuva kurmak istiyordur. Olmaz yakışmaz Türk erkegine. Türk erkeği sadakat abidesidir. Lütfen...
görsel
biraz "şey"liktir.

vah zavallı kızcağıza...

kızımız elbette normalde aşık olmuyor. aşık olması için onun uğruna çabalanması, birtakım gösteriler sunulması lazım. kızımız ne münasebet aşık olacak kendi kendine. SEN KiMSiN YA? aşık edeceksin onu. ancak sen insanüstü bir gayret gösterirsen o aşık olabilir senin gibi bir yaratığa.

ha sonra da ortada bırakılıyor. görevini ifa etmeye devam etsene hadsiz, nasıl bırakıyorsun kızı! bu ortada bırakmak kavramında alttan alta cinsel bir mana da mı var ne? yoksa kızla onun da zevk alacağı şekilde ve rızasıyla CiMA MI ETTiN! bu kötülüğü ona nasıl yaparsın! inanılmaz... ne çok acı var... . . . .

----

azıcık büyüyün, insan olmanın temel gereklerini karşılayın ve duygularınızın sorumluluğunu, hayatınızın kontrolünü elinize alın. yakınıp, mızıldamayın.

not: ömür boyu unutulmayacak bir aşkın acısını çekmiş sporluyum.
çocukluktur. birşeyleri kanıtlama çabasıdır. kadını yapsada erkeği yapsada farketmez. tamamen ergen geriliğidir. öyle birine aşık olanda ayrıca rahatsızdır.
sokağa mı bırakıyoruz evinde oturuyorsun işte.
fazla şeyetmemek lazım .
Sondan 4. Paragraf her şey açık seçik ortada.

(#36139044)

Töremizi unuttuk!

900 yıldır konyalı olan ve kınık boyuna mensup köyümüzde töresine sahip çıkan insan dahi %72 bu durum beni korkutuyor.
Boyle bir sey yoktur. Kizin erken davranmasi vardir. Ten temasi onemli. Ama her ten temasi askla sonuclanmayabilir. (bkz: sarhostum hatirlamiyorum)
Erkeğin eğlencesidir. Kız o saatten sonra piyasa malı olacaktır.
delikanlılığa sığmaz.
Erkeğe zevk veren eylemdir. Kız ortada kalır ve inek gibi ağlar. Yalvarır. Gözünün yaşına bakmayın. Basın tekmeyi.
bazen de şöyle olabiliyor; misal erkek kıza aşık olur ve kız için birçok şey yapar, çabalar ilgi gösterir ama kız yüz vermez.
zamanla erkek köşesine çekilir aşkını içine gömer artık eskisi gibi sevmiyordur. yine aradan zaman geçer erkeğin ilgisi alakası kızın hoşuna gitmiş ve bunun yokluğunu hissediyordur bu sefer işler tersine döner ve kız erkeğe aşık olur ama erkek çoktan vazgeçmiştir bu aşktan, sonra bunun adı erkek kızı ortada bıraktı olur.
manga nın bir kadın çizeceksin şarkısını akla getirir.
bir kızın gençliğinin en güzel yıllarını, en temiz duygularını sömürüp bırakmak şerefsizliktir. Ama bir kaç haftada siz bu işin yürümeyeceğini anladığınızda hemen aşık olduğunu ve sizin onu yüzüstü bıraktığınızı iddia eden hatun ya duygu sömürüsü yapıyordur ya da size yamanmaya çalışıyordur.
Ulan anasının karnından ömrümü piçliğe adayacağıma and içerim diyemi doğuyor bunu yapan itler.