bugün

Gerekli olduğu taktirde,dinimizce yapılması sakıncalı olmayan bir eylemdir.

Nisa suresinde açıkça belirtilmiştir.
gereklidir çoğu zaman. yapılmalı.
Sizin de iki bacak araniza tekme atilmalidir. Gerekirse fare işleme sokulmalıdır. Acı acı bağrışlarınız duyulmalı ve zevk vermelidir. Hicbir yerde belirtilmemiştir ben söyledim.
babaanneye uçan tekme atmak kadar kötüdür.
Nisa 34 de belirtildiğini ve bunun mümkün olduğunu düşünen erkekler var. Ben bu erkeklerden değilim.

Neden değilim çünkü evli değilim ve bu ayet evli erkeklerin kendilerine itaat etmeyen eşleri ile olan ilişkisini düzenliyor.

Kitabı doğru okuyup doğru anlamak lazım.
cinsiyetçiliğe karşı devrimci bir tepkidir , insanları kız erkek diye sınıflandırmamaktır.
yumruk yemenizle sonuclanabilecek bi davranıştır. dikkat edin.
Feminazilere yapılmak istenendir.
Uludagsozlugun ruh hastasiyla dolu oldugunun bir kaniti daha. Unutmayin gün gelir devran döner. Dalga gectiginiz, gulup eglendiginiz şeyi belkide bir gun en kiymetliniz yaşar.

Ancak ruh hastasi bir saykonun yapacagi eylemdir.
ilkokul beşinci sınıfta, sınıfın tüm erkeklerini döven, ordan oraya fırlatan, zayıf ama güçlü esmer kızın beni de dövmeye çalıştıktan sonra karnına atılan yumruktur.tüm okulun erkeklerini, bilek güreşinde yenmiş, fahriyeyi yenmiş adamım, yanlış kişiye çattı sonuçta. sonra nedense insan katiline aşık olur prensibiyle bana çıkma teklifi etmiştir. tabi kabul etmeyip sadece birbirimize sürttürme anlaşması yapıp mutlu mesut yaşamıştık.eve gidince otuzbire malzemem de hayal gücümle değil ,yaşanılan deneyimle olup orgazm kalitem artıyordu. tabi bu durum bilinçaltımda nasıl bir travma yaşattıysa tokat atmalı, yumruk atmalı ilişkiler yaşamak istiyorum ama kıyamıyorum. karşı tarafa vur diyorum o da kıyamıyor o yüzden içimde hep bir ukte olarak kalmaya devam etmektedir.
Nerde atıldığına bağlı değişkendir.
aciz insan davranışıdır. kadına şiddet yerine küfürü öneriyorum.
insan olmadığınızı gösterir.
Şimdi bunun toplum tarafından normal karşılanmayacağını bilen ve buna güvenen kaşarlar için söylüyorum.
Amınıza bile koyarım. Her anlamda inşallah. evet.
edit. eksileyin siktimin meriçleri ve feminikleri. Sayımızı bilelim. Hani eşitlik, noldu öyle bir kavram vardı.
Kolay kolay kavga etmem ama tahammül sınırımı aşanın cinsiyetini umursamam. Ağzını yüzünü sikerim. Evet. Teşekkürler.
bir kıza yumruk atmaktansa yoldan geçen 2-3 kızı çeviririm para veririm hanımefendiler sizden rica etsem şu kızı bir benzetir misiniz gereksiz yere hapse girmek istemiyorum dersiniz. O parayı aldıktan sonra kamerasız bir yerde bir güzel dövdürür ve döven kızlara hayrını görün diyip teşekkür edilerek yola devam edilir.