bugün

Bir kıza açılmak isteyenlere tavsiyelerdir.
Açılmayın pişman olursunuz.
açılmayın. siktir edin kaşar o kız.
Uzun bir paltonun içine anadan üryan girin, kolay açılırsınız.
açılmayın. boşverin gitsin. her şeyin hayırlısını dileyin. hem evlenmeden bir erkeğin ve bir kızın sevgili manasında arkadaş olması doğru değildir. dinimiz buna şiddetle karşı çıkar. kız ve erkek ateş ile barut gibidir.

elalemin kızına ümit vermek ne derece doğrudur? o kızın iyi niyetini kirletmek yakışır mı delikanlıya? yakışır mı bir müslümana?

kendinizi evleneceğiniz kişiye saklayın.. sabredin allah büyüktür.. o kişinin karşısına tertemiz çıkın.

çünkü o çocuklarınızın annesi olacak kişi, sizin de kalbinizin prensesi..

o kişiye saygı duyun.
Zinaya yaklaşmayın. Çünkü o, son derece çirkin bir iştir ve çok kötü bir yoldur.
(Sure No:17 Ayet No :32)

zinaya yaklasmak nedir bir arastirip ogrenin sonra igrenc islere bulastiginizda geri donmesi zor gelecektir. cunku seytan insani umutsuzluga surukler. ama allah in rahmetinden umidini yalnizca kafirler keser.
açılın. en fazla ne diyebilir ki? kendinize güveniniz olsun biraz.
rahat olun, kendiniz olun, samimi olun. süslü sözlerle kimseyi kandırmanın bir manası yok çünkü. kandırmak için olmamalı bu işler.
Günaydın mesajı atmaya başladıysa allah ne verdiyse yürüyün, olmuş o iş.
çokda şeyyapmayın. normal bir şey.
Utanma açık sözlü ol kendine güven hadi aslanım beni çat çat çat iltifatları sırala arada da kendine iltifat et şöyle .
Ne söylemek istenirse, abartmadan büyütmeden ya da küçültmeden dosdoğru en samimi halinizle söyleyin, diye cevaplanabilecek istek.
sizinle konuşurken hızlı mesaj atıyorsa, hep mavi tike düşüyorsa, pastanızdan bana da ayırın.
Acilmadan once ona deger verdigini hissettir. Mesela gozlerinin icine bakarak konus yada onun hayatini takip ettigini belirten mesajlar at (yapacagi bir isin nasil gectigini sormak gibi mesela). Onun deger verdigini sevdigini bildigin konulari arastir ve arastirdigini ona hissettir. Sonra bakarsin belkide o sana acilir.

edit: ama bunlari yapmak içinden gelmiyorsa, gercekten sevniyorsan sakin yapma o biraz serefsizlik oluyor cunku.
görsel
bunun için bile tavsiye bekliyorsanız daha ergensinizdir, oğlum biraz oğuz amcanızı örnek alın, net insan olun, seni seviyorum deyin korkmayın ölmezsiniz.
dik duruş, kararlılık ve özgüven direkt açıl olmazsa da bozuntuya verme hafif bir tebessüm yoluna devam et.

not: kasıntı olma.
Hız en önemlisi hız bir kızın etrafında başka erkeklerde vardır işi fazla uzatmayın.
Bırakın kız size açılsın tavsiyesidir.

Sen açılırsan, Valla hacı sonra köpek kadar değerin kalmıyor*
bir an önce git konuş çünkü kızlar beklemeyi sevmezler uzatırsan bir bakarsın kızı kapmışlar. Ama açılacağın gün mümkün olduğunca iyi görün. Duş al ter kokma dişlerini fırçala ve çok heyecanlı görünme biraz duygulu konuş tam gözlerinin içene bakarak konuş ve ciddi ol ne egon tavan yapsın ne de ergenler gibi heyecanlan kızın karşısında.
yahu zaten bir kız sizden hoşlanıyor ise bunu anlarsınız. anladığınız an yürüyün.
ben hep whatsapp'tan açılıyorum. bugüne kadar başarı elde edemedim ama beni kabul edecek kadın, whatsapp'tan da kabul eder mantıken.
Banada yolla.