bugün

Genellikle erkeklerin sıkıntı yaşadığı bir durumdur. Sizin için değerli biriyse vay halinize.
Eğer yeni ev alıyorsa şu alınabilir.

(bkz: Kapı kolu)
çift hatlı telefon + 1000 kontör
(bkz: sözlük kıza hediye alcam fikir bul bana allahsız)
gönülden kopan bir gül.
her şey olabilir parası önemli değil. ama ayı almayın arkadaş oyuncak ayı almayın.
zenci siki kalıbından çıkma bir adet dildo. *
sizi görebileceği video kaydınız olabilir.
bir adam sevgilisi sema için doğum günü hediyesi alamak istemiştir.
fakat hediye bahane deyip işi pişirmek ister. bu istegi kız arkadaşına soylemez.
uzun bir süre düşünür . çoook süper
hem sevgilisine hediye hemde bir ilişki isteğini anlatan MÜTHiŞ bir hediye alır?
--SEMAVER-- *

denemek lazım..
çam sakızı, çoban armağanı.
işe küçükten başlamak gerekir. örneğin boncuktan bir bileklikle filan. ileride onlar altına döneceğinden, idareli gitmekte fayda vardır.
--spoiler--
ona küçük süprizler yapın.
--spoiler--
tek taş pırlanta yüzük. aşağısı kesmez efenim.
dildo...
(bkz: sözlük hediye söyle bana insafsız)
bir sonraki yıl da düşünülerek seçilmesi gereken hediyedir.
zira bir önceki yıla göre daha basit ve ya küçük bir hediye alırsanız vay halinize! durumu oluşabilir.
kış aylarında doğan bir kızsa; pofuduk terlik. olabilir yani şöyle garfield'ın kafası şeklinde olsa. sevimli. sıcak da tutar.
kara kalemden çizilmiş potre resmi olabilir.
pamuk şeker makinesi.
nutellalı köpek yavrusu.
(bkz: vercekse başka vermiycekse başka hediye)

(bkz: kaz gelicek yerden tavuk esirgememek)

(bkz: kaz gelmiycekse tavuğa gerek yok)
Sevgili elleriyle cizip getirirse karakalem çalışması hoş fikirdir,hatta evlenmeye bile razı edebilir..
En sevdiği kurabiyeler bile bir kızı mutlu edebilir,kurabiyeler neredeyse şehir dışından taptazecik getirtiliyorsa tabi..
Arkadaşları toplayıp süpriz parti yapılabilir,şamata seven hanımlar için ideal olabilir...sevdiği yerde yer rezerve edilebilir,çok istediği bir yere götürülebilinir,havai fişek bile attırılabilinir,hepsini geç paran yoksa etrafı gümüş kaplama bir ayna alınır ve gelecek yıl ki doğum gününü düşünmeden ona şöyle bir not yazılır;
Gördüğüm en güzel şeyi seninle paylaşmak istedim, yada , bir insanın yeryüzünde görüp görebileceği en güzel şeye vesile olmayı dilerim..
(bkz: tomruklara seçimler)
(bkz: jest yap denize al)
burda asıl önemli olan hediye nin kendi değil sunuluş biçimidir diye düşünmekteyim efendim. Hoş bir şaşırtma ile kurşun kalem bile kaktırabilirsiniz..
tek taş... şaka lan şak,bu kadar basit olamaz herhalde.

iyi bir restoran ta götürüp yemek yemek ardından dans falan derken hop ay ışığında dışarıda şarap içmek... ardından hediye zamanı güzel bir atkı falan..

zaman,mekan,yemek güzel de her zaman hediye konusun da başarısız olduk.en iyisi dışarı çıkartıp güzel bir gece geçirtmek. en güzel hediye bu olabilir.
(bkz: anal kayganlaştırıcı krem)