bugün

Tam olarak üç yüz üç gün önce.
doğduğum gündür. idrak yeteneği de isterim. ve kendimi geldiğim yere tekrar sokmaya çalışırım. dışarı çıkmak isteyen ben değildim diye feryat figan ederek.
16 mayıs 2014 ile 7 temmuz 2014 arasındaki her saniyeyi doya doya yaşamak isterdim.
annemin saçımla oynadığı, aynı anda ordan burdan sohbet ettiğimiz her gün..
(bkz: askerliği bitirip nizamiyeden son kez çıkılan an)
19 şubat 2009 dışındaki hergün...
zat-ı alim adına;

--spoiler--
evet işte o sensin
--spoiler--

diye mesaj alınan gündür.
zamanı durdurmak istediğim gündür ayrıca.o ne muhteşem 4 saatti allahım.(#21331917).bidaha nasip olurmu bilmiyorum , asla unutamam.
şebnem ferah konserleridir.
dün. işte dün. bir gün öncesi.
deli gibi içtiğin ve kendi duygularınla baş başa kaldığın gündür.
okulumu değiştirmeme kararımı aldığım gün. keşke o gün tekrar yaşansa ve hayatımdaki kelebek etkisini görsem.
son doğum günüm.. yanlış anlaşılmasın doğum günüm olduğu için değil
flörtle başbaşa, uzun saatler geçirilmiş ilk gündür.
ahahah baby sesini duymadığım gündür.
21 aralık
sanirim yok .
31 Ağustos 2010. ne de güzel bir gündü nerden bilebilirdim o günden sonra asla eskisi gibi bir hayatım olmayacağını
16 eylül 1999. onu gördüğü ilk an kalp bölgesinde ılık ılık bir şeyler akmıştı. ben o duyguyu tekrar yaşamak istiyorum.
4 şubat 2012dir.
1000 kere olsa 1000 kere yaşarım.
eski sevgilimi hayatıma tekrar soktuğum gün.

bir milyon kere daha gelse o gün bir daha aynı hatayı yapmam.
Onu gördüğüm ilk ya da son gün.
dört yıl mı oldu beş mi Bilmiyorum baya önceydi işte farklı gülümsüyordu o gün güneş bir başka şarkı söylüyordu kuşlar güzel bir ilkbahar günüydü çokta bir şey konuşmadık aslında ama sana yakın olmak bir başkaydı korkuyordumda aslında yanlış bir şey söylerim diye.

Güzeldi o gün. Ama artık siliniyor hafızamdan gülüşün sanki artık baharlar eskidi kuşlar eskisi gibi söylemiyor şarkılarını. Neden Bilmiyorum artık sevemiyorum seni olmuyor işte affet. seni unutuyorum yavaş yavaş. sen çoktan unuttun biliyorum olsun be unut suçu kadere atarız vicdan zindanından kurtuluruz. Yırtarız günah defterini. Umarım iyisindir.
http://galeri.uludagsozlu...%9Famak-istenen-g%C3%BCn/
3 nisan 2010...

Yine o gün olsun,

Uçaktan inip elinde bavulunla gülerek bana doğru yürü..

Yine üstünde o kıyafetlerin ve başında güneş gözlüğün olsun...

Ben kollarımı açıp sana yine aynı şekilde sarılayım..

Kokunu içime çekip seni hiç bırakmayayım...

sabah hiç olmasın.... yaşanmasın... hep o gün, sadece o gün kalsın....