Bir Tommy hilfiger mağazasına girildiğinde gözlemlenebilecek andır. Daha bir çok marka var aptallaşılabilecek ama sevdiklerim arasında ilk aklıma gelen bu oldu.

Sırf bu yüzden amerika'ya gitmemem lazım benim. Alışırım diye korkuyorum. Hiç değilse burada fiyatlar yüksek oluyor da bakıp çıkıyoruz. Döndükten sonra alışamam alamamaya. *
dünyanın en zeki insanı olarak kendini düşündüğü an.
Naked pic olayına girdiği an olabilir.
Orgazm oldugu an.
Sözlüğe fotoğraf koyduğu yada koymaya ihtiyaç duyduğu andır.
işine geldiği zamandır.
sandığı şeylerin aslında hiç de sandığı gibi olmadığını idrak ettiği ilk 10 saniye.
sonra geçiyor gidiyor.
Aldatıldığını bilmediği, harala gürele emek vermeye devam ettiği an.
Milletin gazıyla sevdiği adama kötü davrandığı an. Sonra adam siktir olup gidince "ya ben nerede hata yapıyorum" diye ağlıyosunuz amk.
Aşık olduğu zamandır. Hayatını birine adayacak kadar aptallaşır.
Nihat doğandır.
kesinlikle aşık olduğu andır.
asla yapmam diyeceği şeyleri yapabilir, yapar.

mesela birini tanıyorum. kendine sevdiği adamla konuşuyor hissi yaratmak için whatsapp grubu açtı önce. ismini adam daha önce telefonunda nasıl kayıtlıysa o yaptı grubun. fotoğrafına da onu koydu. ona yazıyor şimdi her gün. neler yaptığını, onu nasıl özlediğini falan. bi de diyor ki; ya yeni geldi bu fikir aklıma, daha önce düşünseydim keşke.
konuşma listesinde onu görünce mutlu oluyormuş falan.

(bkz: ben değil bir arkadaşım)
türban takmaya karar verdiği an.
Şu başlığa entry düşündüğüm an.
Çişimin geldiği zamanlar diyebilirim * .
Köpek ceken bir erkegin pesinden (sırf baglandigi icin) gittigi an .ki herzamn isi sonu sövmeyle biter .
tamam dediğin halde ısrarla aynı şeyi söylemeye devam edip sizi fıttırttığı anlardan herhangi biridir.
Şüphesiz aşık olduğu andır.

Aşık olmayın bayanlar.
Orgazmdan sonraki 15 dakika.
sen insana çok güven veriyorsun dediği andır.
Bilmiyorum ama en sevilesi anıdır. Çok tontiş oluyorlar.

Not: yazar burada tontiş kelimesini kullanarak bu ana sevimlilik katmak istemiştir. Saygı. Sevgiler...
Aşık olduğu zaman.
Sabah uykuyla uyanıklık arasındaki andır.
Kendinden zeki bir adamla karşılaştıgı an.
Uykuya dalmak üzere olduğu an ya da uyandıktan sonraki beş saniye.