bugün

- gözlerime bak, içine..
+ ee?
- göz kapakların giderek ağırlaşıyor... ağırlaşıyoor... uykun var uykuuu..
+ ya ne diyorsun muhittin?
- şşt.. şimdi dikkatle dinle beni...

zamanın ötesinden edit:
başlık başa kalmış.
en çok kullanılanı biliyorum sen de istiyorsun ve tatlım güven banadır.
olması gerekendir.
ver kurtul politikasına sahip kadınlarda işe yarayabilecek şey.
insanlar konuşa konuşa, hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşırlar dedikleri durum.
onu yapan çocuk kör oldu.
mallıktır. kadını sevişmek için ikna etmek ne demektir? birini sizinle çok istemediği bir yere gelmek için ikna edebilirsiniz ya da konuşmak istemediği halde konuşmaya ikna edebilirsiniz ama sevişmek kavramında bu mantık işlemez. sevişmek isteş bir eylemdir. eğer kadının sizinle sevişmesini istemesi için ikna etmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, kadını salın gitsin boşa ziyan etmeyin aga*
ileri derecede mal insan davranışı.

ne diyecen aylin seninle sevişebilir miyim ?? ne farkı kaldı bunun; faruk abi bana yarım kilo beyaz peynir, iki yumurta bi de kısa samsun ver demekten? bakkala gitmiş sanki amk.
ikna işi kesinlikle çok zor özellikle de kadın istemiyorsa imkansız gibidir. burada yapılması gereken ikna değil tahrik olmalı derim.
doğrusu tahriktir. ön sevişmeye hazırlık manasında.
kadın türk kadını ise,

önemli olan bari sevişirken konuşmamaya ikna etmektir. * *
mümkün değildir.
kadının sevişesi varsa sevişir yoksa başım ağrıyor der, döner kıçını yatar.
türkiye'de olmayacak iştir. unutun onu derim. nasıldı o diyalog.

+merhaba
- (bkz: oha sikseydin bari)
+o da olur.
-uff slk.s.s
bunun için bile dır dır çekmek istemektir.
olması çok güçtür. yenge razıysa ancak sevişilebilir. siz ufaktan başlayın elbet gerisi gelir.
- sevişelim mi
+ Oha rsmn siqmeq istdi .s.s
ikna etsen bile iki gün sonra susacak kadındır.Gerek yok.
Tek mümkün olandır.

Olum manyak mısınız, ilk defa tanışıp köpek gibi koklaşıp doggy style seks yapan bi çift gördünüz mü ?

Onu sözlerinizle tahrik edin. Cüretkar olun. Çan çanta yersiniz yada..

Tamam.
sallama bir konuşma üretelim,

- daha önce hiç benimle seviştin mi?

+ haha maalesef

- şansız bir hayat geçirmişsin ama hayatının kalanını değiştirecek olan kişi benim

+ sanmıyorum.s.s.

konuşarak sevişmeye ikna etmek zor olanı seçmektir ve başarı oranı düşüktür.
insanlar konuşa konuşa anlaşır ve koklaşmaya başlar durumudur.
imkansız bir konudur. kadın sevişmeye karar verdiyse, dilsiz de olsan seninle sevişir. sevişmek istemiyorsa, kıvanç olsan, dünyanın ikna kabiliyeti en yüksek şahsiyeti de olsan fayda yok. nuh der, peygamber demez. iyisi mi kafanı takma bu işlere. keep calm and hiçbir şey yapma.
bakınız ünlü sosyologumuz barış manço * dizelerinde ne demiş:
gelir de koynuna girerim ama, sonrada batırırım iğneyi.
- çok param var seviselim mi ? (Üst bas adidastan araba mercedesin taşşak serisinden)
+ bilmem ki olmaz ya (naz yapiyor kaltak)
- olur olur hem bekaret beyindedir ki.

Bekaret beyindedir sacmaligini bu serefsizler bulmustur fahiselige merakli kimselerde hala bunu savunmakta.
o kadını çok iyi tanıyıp, bilmeden, ona güven duygusu vermeden ikna etmek oldukça zordur. kilit nokta ona güven duygusu vermek, samimi olmak ve ona gerçekçi iltifatlarda bulunmaktır.
(bkz: vücut dili)
Yazışma ayrı ama benim sesimle konuşarak gayet mümkündür. Böyle derin, davudi, sakin...

Tir tir titreyen kadın bilirim.