bugün

ömrüm boyu asla anlayamayacağım erkek. hergün dünya üzerinde milyonlarca erkek bunu yapıyor ama sorsan neden yapıyorsun bunu diye inanın hiçbiri mantıklı bir cevap veremez. ömrünün geri kalanını bir kadının buyruğu altında yaşamak zaten hangi akıllı adamın isteyebileceği bir şey olabilir ki? kadınlar iyi, güzel, eğlenceli fakat iş evliliğe gelince tam bir akıl tutulması yaşıyor hemcinsim.

-abi ben evleniyorum?
+neden?
-çünkü bu kadını seviyorum?
+eee?
-nee eeesi? seviyorum ve evleniyorum işte.
+zorunda mısın?
-değilim ama ne bileyim adet böyle.
+evlilik sevişmelerinize yasal bir boyut kazandırmaktan başka ne işe yarayacak hilmi?
-ne bileyim abi.. hem çocuk yaparız.
+imza atmadan yapamıyor musunuz?
-yaparız da elalam ne der?

elalem ne der? işte kritik soru bu. en anarşist ruhlusunun, en entelinin, en kafasının dikine yaşayanın da dönüp dolaşıp geldiği yer burası. sırf bu soru yüzünde bir ömrü ziyan etmeye değer mi peki?
(bkz: bu devirde evlenen enayi erkek)
evlendikten sonrada kadının burnundan fitil fitil getiren erkek tipidir.
cümle kuramayan veya kurduğunu zanneden ilkokul terk bünyenin önermesidir. sanki bana playboy dur, hergün biri gelir biri gider amk o yüzden evlenmez. ''her gün aynı kadınla yatılır mı amk'' diye demeçlerde duyabilirsiniz bu bünyeden.
(bkz: #16616877)
cümle kuramayan veya kurduğunu zanneden ilkokul terk bünyenin önermesidir. sanki bana playboy dur, hergün biri gelir biri gider amk o yüzden evlenmez. ''her gün aynı kadınla yatılır mı amk'' diye demeçlerde duyabilirsiniz bu bünyeden.
çok genç insan söylemidir. çok genç insanlar bu tarz salak saçma laflar edebiliyorlar. zamanla geçiyor bu psikoz.

kızmayın ona abileri, ablaları. o daha küçücük.
Muhakkak bir problemi vardir. Düsünen bir beyin bunu yapmaz degil mi. Yani bir kadinla niye evleniyor ki, maymunla evlense ya?
(bkz: yoksa)*
evli olmayınca ne olacak? sevdiği kadından vaz mı geçicek? ya da her gördüğü kadınla beraber mi olucak? nedir yani bir imzayı atmaktan bu kadar çekinilecek durum? madem seviyorsun onunla beraber olmak istiyorsun evleneceksin bu kadar basit.
(bkz: merhaba ben pembe tolga)
aşık olursun o kızı kaybetmemek içinde evlenirsin bu kadar basit..
öbür türlü düşünen erkek zaten ergendir çocuktur daha çok yol katetmesi gerekmektedir.. zaten evlenmemelidir.
yani sonuç aşık olmayan bilmez.

not : "aşk evliliği" baz alınmıştır.
(bkz: #16616877)
düşük zekasıyla ön plana çıkıp o küçük aklının tutulması sonucu hayatını karartan erkektir. kısaca koyun olarak tanımlanabilir. yazık.
milli olmak istiyordur.
bir erkekle evlenecek kadar aklını yitirmemiştir en azından. sorun yok.
esmer bir kadınsa o kadar da yitirmemiş erkektir, bir de hamaratsa tadından yenmez.
bilinçaltındaki samiyi kaybeden erkektir.
O kadın senın gıbı bır ruha sahıpse aynıysanız asıksanız o kadınla evlenmek sonsuz mutluluktur.
boşanma kanunundan haberi olan erkektir. evlenmeden çocuk yapabilen ama sevdiği kişinin arkasından bir takım hakaretlerin edilmemesini isteyen erkektir.
bu iddia da bulunan erkek yaşamı boyunca kadınlarla evlenmeyeceğinin garantisini veriyorsa sorun yok , ama belli bir yaşa gelipte 'abi ben evleniyorum yaa' dediği an kimin aklının olmadığını umarım anlar. iki cinsiyette bir bütündür arkadaşlar doğru insanı bulduğunuz an hayatınız değişir yok bulmadıysanız burda daha çok başlık açarsınız. beni kız zannetmeyin bu arada gerçek neyse o .
bu başlığı destekleyen erkeklerin bi evlilikten meydana geldiği gerçeği.
(bkz: direkten dönmek)
nikah kıyıp ortalama 2 sene geçince, amk aklı yerine geliyor.
evlilikte tecrübe edilir ancak. kız arkadaşımla aynı evi paylaştığım dönem bir gün evde ''acaba bu akşam kimi çağırsam'' diye düşündüğümü itiraf ediyorum. sonra ''ne diyosun lan'' dediğimide.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar