bugün

Nefes alsın yeter sıkıntı yok.
Cıngene ve k*rd kızlarının genel ozellıklerının tumu.
Hemcinsini yermesi. Hele de Erkeklere yalakalık yaparken bunu yapıyorsa..
küfür etmesi normal bir şeydir ama aşırısı fazla itici yapıyor.
Kadın olması. Yok içim almıyor nefret ediyorum hal hareketlerinden konuşmalarından bıdı bıdı dedikodularından vücutlarından sevemiyorum abi ya.
instagramda paylaştığı kahve kitap resmi.
Gereksiz küfür etmesi. Bu küfürlerin yenilir yutulur cinsten olmaması. Ben küfür etmesin demiyorum ama duruma uymayan , duruma göre anormal olan zekâsız her hareket beni üzgün surat yapıyor.
Sorry but ayak bileğinin ince olmaması.
Hayatını “ne derler” diye yaşaması.
argo konuşması, kelimeleri sivelendirmeyi komiklik sanmasi, cinsine yakisacak edebe sahip olmamasi ve dolayisiyla fazla sulu davranmayi bir b.kmus gibi algilamasi.
ha birde karsisindakini ihtiyaclarini karsilayacak bir para makinesi olarak görmesi ve evliligi evcilik sanmasi.
küfür, lan lı ve kaba konuşması, kepçük ağız, çıkık çene, dişlek bir dudak yapısı, pantolon paçasından veya başka türlü kendini belli eden kıllar veya yoğun kıl kökleri, sakız çiğnemesi, gerizekalı gibi kapalı ortamda güneş gözlüğü takması, sigara içmesi, içki içmesi.
bence bir kadındaki iticilik yaptığı şeyler yüzünden değil , yaptığı şeylerin dozajını abarttığından dolayı oluyor. mesela küfür meselesi. her insanın sinirli anı olabilir , bir kadın dahi olsa sinirlendiği zaman ağız dolusu sövme hakkına sahiptir. ama bunu günlük hayatta bir alışkanlık haline getirip her üç cümlesinden birinde küfür kullanırlarsa gerçekten itici durduğu gerçek.
gözlerine hakim olamamaları. gözleri çok oynamaları. ego. sigara. küfür.
Açık ara kıldır.
Bırakın makyajı bilenler yapsın. Bırakın taytı ve mini eteği vücuduna yakışanlar giysin. bunlar göz yoran itici detaylar. Sigara için icmeyin demiyorum ama herşeyin adabı vardır. Bide parfüm banyosu yapmayın.
"Gel dediğinde gelecek git dediğinde gidecek" erkek araması.
bir mekana gidip 1283728 kere fotograf çekmesi.
sarhoş olması, saçmalaması, abuk sabuk konuşması.
regl iken işe gelen kadındır. ulan senin sinirini stresini evde kocana attığın tribi biz neden yiyoruz. al iznini ye çikolatanı öyle gel.
Karşısındaki insana saygı göstermemesidir. Yoksa nasıl giyindiği, nasıl yemek yediği, nasıl güldüğü, nasıl yürüdüğü vs. Bizleri çok ilgilendirmez. insanları belli bir kalıba sokmaya çalışmayın, saygı göstermek birçok guzel şeyin başlangıcı olabilir.
Kontür kaş.
Pasaklılık.
Esmer ten, kara kaş, sarı olsa neyse de bok renginde saç.
Bazen fırın sütlaç görünümünde siyahtan saç uçlara doğru bok renginde olan saç.
Hele ki lacivert pembe kırmızı vb doğal olmayan pastel renklerde saç boyası.
Sapık olsam tecavüz etmem, iticilikten çok iğrenç bir görüntü.
Bir de paldır kültür yürüme davranış amiyane konuşma...
Dişi bir yaratık bile denemez.
Fok balığı gibi konuşanlara gerçekten uyuz oluyorum
(bkz: ayyy cınımmmmm atıyosuuuun)
Kiloluyken mini giymek.