bugün

Kadını şaşırtan şeydir.

Az önce adliyede yeni tanıştığım bir kadına teklif ettim. Aldığım cevap beni şok etti.

- manyak mısın ya. Bu ne hadsizlik.

ilk defa reddedildim. Kendisi kaybetti ama. Benim gibi çok yakışıklı bir avukat adam reddedilir mi be.
yüzde 99 reddedilecektir.
(bkz: are you sex)
işi daha ileri boyuta götürenler de var: https://www.youtube.com/watch?v=Z02jH3m96Qk

(bkz: bir kadının direkt seks teklif etmesi)
herkesin yarak kafa hariç 18, hepiniz pancar motorusunuz maaşallah tak tak tak, alayınız lafı gevelemeden doğrudan konuya giriyorsunuz evelallah.

yıllardır şu sözlükteyim bu yuukarıdaki profil dışında yazar görmedim.
bunu sevdiğim bir abim denemişti. araba anahtarı, ev anahtarı ve bir miktar parayı masaya koyup, bu parayla eğlenicez, bu arabaya binip bu eve gidip sevişicez nasılsa, girişi gelişmeyi geçelim direk sonuca gidelim demişti kıza.

tokadı yemiş.
görsel

Beybi!
Etmesi kolay, kabul ettirmesi zordur. Çünkü hatun kişinin de bunu istemesine rağmen "ay çok mu basit görünürüm acaba" düşüncesi işi bok eder.

Çünkü illa adamı uğraştıracak, ızdırap çektirecek.
sa, siqişek mi?
Kadin tarafindan edildigini gordu bu gozler sonra alarm caldi bi uyandim kamyonu devirmisim filan cool story.
o değil de indirekt seks nasıl oluyor?
aracı mı kullanıyorsunuz?
Mertçe bir harekettir.

Seks ugruna türlu taklalar atmak yerine, direkt sor, olursa olur olmazsa olmaz.

Sonuç: yüzde 80 olmaz.
(bkz: barcelona barcelona)
Yurt dışındaysan küçük bir gülümsemeyle "no, thanks " der ve gider.
Türkiyede muhtemelen o no thanks i bi tarafına sokarlar.
ben yapmadım ama Güzelbahçe'den Konak'a gelirken bir bayan el kaldırdı. aldım. biraz havadan sudan konuştuk, kadın bana yerinin olduğunu beni rahatlatabileceğini söyledi. nazikçe teşekkür ettim.
lisan-ı münasiple, teklif etmeden acaba sorusunu kadının kafasına yerleştirebilme sanatıdır.
Yürek gerektiren bir durum.