1. 1.
    Hamile bırakmak..

Bir erkeğin bir kadınla ilişkiye girip,kadının hamile kalması ve mutlu mesut çocuk beklemeleri.

Bugün de çok pozitifim gene.
    13 ... kusursuzdengesiz
  2. 2.
    gelen erkek evlatsa kadın sizden çok onu sevecek buna hazır olun benim gibi ilgi manyakları varsa.
    3 ... yousef007
  3. 3.
    Bir kadını döllemenin sonucudur.
    9 -1 ... prensest
  4. 4.
    doğan sıpa da gelir başlığını açar.
    14 ... eddie gluskin
  5. 5.
    Kadınla erkeğin arasındaki aşkın tamamen bittiği durumdur.

Artık ikinizinde birbirinizden ve kendinizden daha çok seveceği tek birsey vardır o da çocuğunuz.

Hatta Tebrikler bundan sonra birbirinizle yaşamaya sadece çocuğunuz için katlanacaksiniz o flört dönemleri canım cicim ayları hepsi bitti papucu dama atıldı.

Ha bide bosaninca çocuğun velayeti kavgalar kendini mal gibi zanneden çocuk.

Not:çok ileri gittim mk bu ne hiz.
    12 -4 ... patronum
  6. 6.
    Korktuğum olaydır. istemeden kazara ortaya çıkıp hayatını bok etme potansiyeli olan bir şey. Dikkat edin, önlemlerinizi alın.

Sadece evlenmeden yapmaktan bahsetmiyorum, evlendikten sonra da bok ediyor, evlilik yeterince etmemiş gibi.
    3 ... slippin jimmy
  7. 7.
    Başıma gelen durumdur.Babamın en yakın arkadaşının kızını hamile bırakmıştım yanlışlıkla.Seks esnasında kondom yırtılmış..Yılbaşı gecesi olduğu için ertesi gün eczanelerin hiç birinde ilaç yoktu.Herkes bildiğin sipariş vermiş.Biz de verdik 1 hafta sonra alabilmiştik.O geçen süreyi bir ben bilirim bir de allah.Her an baba olma korkusu..
    5 -1 ... yobazkiller
  8. 8.
    Dünyada her 100 erkekten 92sinin yapabildiği eylemdir. Dur söyle devam ediiim;

Asıl mesele kardeş, adam olabilmektedir
    5 ... ben deli deilim
  9. 9.
    Aceleyle yapılacak evliliğin habercisidir.
    1 ... kavgaci eved
  10. 10.
    En tabi olaydır çiftler mutlu olmak için böyle şeyler yaparlar. Çocuk cennetin gölgesidir.
    2 ... yakari3544