bugün

sevdiğin, değer verdiğin birinin "ben bu değere layık değilim" alt yazısıyla gerçekleştirdiği eylemin an'ıdır. kimi bu frikiğin farkında olmadan yapıyor, kimi bilhassa.
soğuma eşiği ruhsal yolun ayrılış anıdır aynı zamanda. karar verme anı...
Ondan menfaat sağlayamayacağıni farkettigin an. Çoğu şerefsiz böyle yapar. Hayatın kanunu sanırım bi ben yapmıyorum.
Yalan'dir.
Salak salak entrylerle dikkat çekmesi , özelsin dyip bin tane yazarla knuşması.
çok yakın arkadaşlarımdan kazık yemedim hiç. ama etrafımda ki herhangi birinin yalan söylediğini ve arkamdan konuştuğunu duyarsam ondan kesinlikle sogurum. ikiyüzlülüğe tahammül edemiyorum.
kaybetmemek için verilen onca çabanın bir işe yaramadığını görüp gün içinde onu daha az düşünmeye başlamaktır.
Aptal olduğu farkedilen andır.
Okuma, yazma, çizme, düşünme, endişelenme, kaygılanma...vs hiçbir olumlu fiille ve duyarlı duygu kavramlarıylarla haşır neşir değildir bu insan.
Eşşşeğin bile gördüğü hiçbir gerçeği görmez.
Hatasını anlamaz, anlatsan da kabul etmez...
Dolabımda duran karnamahara bile daha sıcak duygular besliyorum valla...
karşınıza geçip sülalesi rahat bir biçimde yalan söylemesidir.
Menfaatci olmasi.
Kirmizi cizgilerimi zorlamasi ve asmasi.
Araya koyduğun mesafe eşiği kalktığı an!.
bahaneler, ertelemeler başladığı andır.
harika günler geçirirsiniz,
araya biri girer,
sizden uzaklaşır ,
bir daha konuşma der,
konuşmassiniz...
OLABiLDiĞiNCE ilgisiz, alakasız ve yalanlar dolanlarla dönen sohbetler beni oldukça geriyor. bu gerilmem de o kişiden yeterince soğumama sebep olabiliyor.
Çok ciddi bir mesele olmadıktan sonra bende soğuma olmuyor. Soğuma peydah olduysa susuyorum. Zira O eşiği yakalayan konuşmaya değmez.
Arayıp sormama dönemi ile başlar ego kasılması ile biter gider.
o eşiğe girdim mi, bir daha dönemiyorum ben.
"bir insandan bir kere soğuyunca, bir daha sevemeyenler"
http://www.youtube.com/watch?v=s6g42N6KOaQ
Bu biraz da o insanın sizi eskisi kadar umursamamasıyla alakalı. Çünkü kendiniZe bu durumu yediremediğiniz takdirde o insandan uzaklaşmak istersiniz. Tabi bu durum her zaman böyle gelişmeyebilir.
Görünüşte size denk ama gerek kişiliği gerek kültürel farklılıklar sebebiyle gelişen soğuma durumudur.
güvenimin sarsılması.
bir insana ısınma eşiğinin tam 180 derece karşıtıdır.
Sürekli sizi enayi yerine koyup yemek ısmarlasana kanka para versene kanka demeleri. Çok sildim bu yüzden arkadaş. Bir olur iki olur be.
hep olumsuz olması, bardağa boş tarafından bakmaları, hep melakolik takılmaları.
Sorgulanmak, lüzumsuz eleştirilmek, yalan.
Keko olmasi. Cirkin olmasi. Kafi.