bugün

Hitabet.
saygılı olup olmadığı, nezaketi.
Mal mı değil mi mal değilse zekasını iyilik için mi kullanır kötülük için mi bunlara bakarım.
Zarafet. Hayatında ilk defa gördüğü hiç konuşmamış olduğu kişilere öküz gibi davranan kalaslar karı da olsa erkek de olsa sike sürülmeyecek insanlar.

Tecrübeyle sabit.
Güleç mi diye bakıyorum.
Benim ayakkabı fetişim var. Karşımdaki insanı cinsiyet fark etmeksizin ayakkabısına göre puanlarım. Dogru veya yanlış ayakkabısı kirli insan benim için 1-0 geride başlar.
Bedavacı olmaması ve saygısı. Saygısız insanlardan her şey beklenir. Enseye tokat insanlardan aşırı nefret ediyorum. Engellemenin dayanılmaz hafifliğini yaşarım hemen.
ismi ve oturduğu semt.
Diksiyon, ağır başlılık, kılık kıyafet.
ismi ve oturduğu semt.
götü. göt önemli.
dış görünüşten herhangi bir parametre elbette ilk izlenim için çok önemlidir ama dış görünüşü bir kenara bırakacak olursak sosyal medyada geçirdiği vakit ve hangi mecraları kullandığı önemli.

Sosyal medyadan kasıt internet ortamında en çok neye vakit harcadığı önemlidir benim için.

Başkalarının ne yaptığını takip eden biri sizi de başkaları ikinizi takip etsin diye de kullanabilir.

Ama bir şeyler araştıran, okuyan biri sizi de bu araştırmalarına ekleyip birlikte bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Kısacası, kişinin ne ile meşgul olduğu dikkat çeken ilk özelliklerdendir.
Gözler, merhamet ve karakter.
insan olması.

insansa uzaklaşıyoruz her şey beklenir.
siyasal islamcı olmaması.
tavrı, üslubu
kmalist olmamasıdır. ağır dereede saplantılı kemolardan birine laf anlatamadık anasalar bile kendilerini saflığa veriyorlar. gerçekten çok yazık..
ismi ve oturduğu semt..
Ben hep masalarda olduğum ve masalarda tanıştığım için, kesinlikle masada nasıl olduğuna ve çalışanlara nasıl davrandığına bakarım.

Gecenin sonunda kalktığımızda sandalyesini düzeltip düzeltmediğine gelmedim daha.

Nezaket yoksunu ne kadın ne erkekle bir başka akşam daha birlikte olmamın mümkünatı yoktur.

Böylesi insandan bana hayır gelmeyeceği gibi, beni ekstra sinir strese sokacaktır.
işim olmaz bir daha.

Etrafa bakışı, ortama ayak uyduruşu, garsonlara tavrı ve masadan nasıl kalktığı benim içim mühim bir kriterdir.
başı-kıçı oynuyor mu ?
Ne sıfat yüklediğim ile değişir. Lakin yalan en büyük tabumdur.
güncel Önemli Başlıklar