yedi ölümcül günahtan biri olan kıskançlık.
sevgililerin birbirini anlamaması ,anlamaya da çalışmaması.
saygının bitmesiyle ortaya çıkar. sonra sıradanlaşırsınız, alışkanlık oldğu için bitirmemekte diretirsiniz bitmez de ama öylece beklersiniz bilirsiniz bir gün bitecektir, bitmese de eskisi gibi olmayacaktır ve bu durumu her ilişki yaşayacaktır.
başkalarını ilişkiye müdahil etmek ve empati yapamamak.
herkesinde kendi kafasına göre takılması, az da olsa tutuculuğun olmaması. kıskançlık yapmayayım derken, iplerin tamamen salınması.
dünya görüşünün zıt olmasıdır.
güven kaybı.
Seksin sıkıcı ve monoton bir hal almasi veya hic tatmin etmemesi. Diger sorunlar yatakta cozulur cunku.

Edit: ergenlerin bu durumu anlamasini beklemiyorum.
farklı kafa yapılarında olmaları ve bu durumu düzeltecek kadar iki tarafında birazda gurur yüzünden düzeltmemesi hep karşı tarafın düzeltmesini beklemesi veya farkı kafa olarak devam etmeleri vs vs vs..
ileride yaşanmak istenen şehir konusunda fikir uyumsuzluğu. ve her iki tarafın da kendi istediği şehir konusunda ısrarcı tutumu.
(bkz: facebook)
Ben şimdi senin hayatında olursam seni üzerim gidip 3 yıl sonra gelir misin ? vakası.
alkoldür. içki içmektir, akşamcı olmaktır. içmeyin.
kız arkadaşının yanında başka bir kıza " yavum kıza bak be" demek o an tokat yemeyi ve iliskinin bitmesine neden olur.
zamanında yapılmayan davranışlar yüzünden ve gereksiz kıskançlıklar yüzünden her geçen gün yıpranan bi çift.
-aşkım ben hamileyim.
-ciddi olamazsın!
-çok ciddiyim.
-ağlamak istiyorum
iyi olmanı istiyorum ama başkasını seviyorum cümlesini işittiğiniz anda kulaklarınızın artık duymamasıyla toz pembe gözlüklerinizi çıkarıp derin bir heeeeeeeeee ondan biz böyle he tamam oldu he e a ö hi şeklinde kekelemekle devam eden çıkmazdır. ben seni seviyorum ama desen ne fayda ? o kim be desen ne fayda ? küfür etsen ne fayda ?
aldatmak olsa gerek.
Sanırım para olmalı.
uzaklıktır. yo aslında o da değildir. nedir biliyor musunuz? tutkudur tutku. açık olalım.
Aldatılma ve aldatma meselesidir. Hele iki kişi birbirini sevmesine rağmen burjuvazinin kirli kokusu üzerine sinip kazara bu yolda adımını atmışsa kişi.
uyuşmayan aileler.
birbirini fazla sıkmak.
seks yapamamak. ve diğer şeylerin artık yetmemeye başlaması.
aldattığı halde aldattığını söylemeye korkan tarafın ilişkiyi sürüncemede bırakması, sürüm sürüm süründürmesi..