bugün

ailelerden kaynaklanan sorundur.siz birbirinizi çok sevseniz ve tek istediğiniz birlikte bir ömür olsa da,aileler onay vermiyorsa işte o ilişkinin en büyük çıkmazı olur.çünkü bir yanda canınızdan parçanız aileniz vardır,diğer yanda ise onsuz bir dakikayı bile hayal edemediğiniz sevdiceğiniz.ve ne yazık ki hayatta filmlerdeki gibi toz pembe olmadığından,çaresizliğin dibine vurursunuz.en acı aşk şarkısının sizin için yazıldığını düşünürsünüz,hayatınızın klasik türk filmleri gibi olmasına inanamazsınız.ağlamaktan gözleriniz şişer,başınız patlar.nefes almak bile zor gelir.ne sizin ne de onun bunun hakettiğini düşünürsünüz,haketmediğiniz için de daha çok koyar.daha çok can yakar.
hayat güzelmiş diyorlar,kime güzelmiş,bana olmadığı kesin.
fazla ilgi olunca bunalmak
az ilgilenince gark olan "beni sevmiyor" düşüncesi
ikisinin ortasını tutturamayanların, erkeklerin %98.43 ünü oluşturması.
fazla yüz verip göt kalkıklığı yaratmaktır.
sonunda bir duvar varsa hızlı sürüş yapmamalı. kan kaybı çok olur.
kokusunu alamamaktır.
kizin israrla müslüman-bakire tripleri atip vermemesi.
Evlilik arefesindeyseniz eğer, maddiyattır. Allah kimsenin basına vermesin.
sık kavga, sık barışma.
inançlar mesela.ya da siyasi görüşler.ne kadar sevseler de birbirlerini , karşıt görüşlere ne kadar saygı duysalarda olmuyor,ilişki çıkmaza giriyor.
tutkunun ve ihtirasın bittiğinin anlaşıldığı zamanlardır. bir de uzun bir ilişkiyse, bitirsem mi acaba sorularıdır. alışmıssındır bir kere onsuz olmayı da istemezsin ama hayatının heycanını kaybettiği için hep bu böylemi gidicek sorunsalı kemirir bitirir insanı.
iş, okul ya da başka bir sebepten araya mesafe girmesidir. çoğu ilişki fazla dayanamaz, biter.*
aldattığı halde aldattığını söylemeye korkan tarafın ilişkiyi sürüncemede bırakması, sürüm sürüm süründürmesi..
seks yapamamak. ve diğer şeylerin artık yetmemeye başlaması.
birbirini fazla sıkmak.
uyuşmayan aileler.
Aldatılma ve aldatma meselesidir. Hele iki kişi birbirini sevmesine rağmen burjuvazinin kirli kokusu üzerine sinip kazara bu yolda adımını atmışsa kişi.
uzaklıktır. yo aslında o da değildir. nedir biliyor musunuz? tutkudur tutku. açık olalım.
Sanırım para olmalı.
aldatmak olsa gerek.
iyi olmanı istiyorum ama başkasını seviyorum cümlesini işittiğiniz anda kulaklarınızın artık duymamasıyla toz pembe gözlüklerinizi çıkarıp derin bir heeeeeeeeee ondan biz böyle he tamam oldu he e a ö hi şeklinde kekelemekle devam eden çıkmazdır. ben seni seviyorum ama desen ne fayda ? o kim be desen ne fayda ? küfür etsen ne fayda ?
-aşkım ben hamileyim.
-ciddi olamazsın!
-çok ciddiyim.
-ağlamak istiyorum
zamanında yapılmayan davranışlar yüzünden ve gereksiz kıskançlıklar yüzünden her geçen gün yıpranan bi çift.
kız arkadaşının yanında başka bir kıza " yavum kıza bak be" demek o an tokat yemeyi ve iliskinin bitmesine neden olur.
alkoldür. içki içmektir, akşamcı olmaktır. içmeyin.
Ben şimdi senin hayatında olursam seni üzerim gidip 3 yıl sonra gelir misin ? vakası.