bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş sözlüğümüze. * idealleri başımızın tacıdır. sevin sayın onu.

yeni nickim de iyi çok iyi oldu, çok da güzel oldu şaka maka haaa. *
Adamdır.. saygımız sonsuz..
(#27212977) konuyu bilmeyen yazar.
http://m.uludagsozluk.com/e/28359376/

Yorumsuz yazar.
aciyip bi şekilde kıskanılan yazar. Hayır bir insan başkasının kol kaslarını neden çekemez anlamış değilim. Neyse ben biraz daha spor yapmaya devam ediyim. Kıskananlarda çatlasın abicim banane yani..
(bkz: mehmets/#28745885)

ideallerini yokuş aşağı degaj dikip peşinden ağlaya ağlaya koşturmak istemediğim yazar.

ama akıllı durmuyor kerata.

kendisi 8. nesildir ama nikisini ilk defa bir arkadaşa sayıp söverken gördüm.

gayet başarılı bir yazar anlayacağınız. *

neyse son günlerde bir türlü "ağzından" düşürmüyor adımı, ağzında uzunca bir süre kalmak isterdim ama çapı çapıma denk değil, üzülmesini istemem.

uzatmasın artık.
.................

neyse apaçi kardeş, nik altına geleyim diye götünü yırtıp duruyordun, al bu da sana benden tatlı bir prim olsun. sağda solda atıp tutma bundan sonra.
(bkz: tarih okuyan öğrenci)
27 Yıl önce bugün dünyaya gelen yazar. Ulan Haşmet abi bile hatırlamadı be. Cok yalnız hissediyorum sözlük.
Benim sözlüğe gelişimi güller, konfetiler ve dilli düdükler eşliğinde kutlayan pek bir yardımsever yazar. ilk nickaltım - muhtemelen de son, onun klavyesinden çıkmıştır. Bana yamuk yapacak elemanlarla ilgili çok hain planları var. Hoşbulduk diyor bu hanfendi kendisine.

Ocak içisin.
görsel

Sözlük yazarlarının fotoğrafları başlığında görünce sesli güldüm. cidden diyorum.

Edit: bu capsi yapmasam allah beni taş ederdi valla.
Dikdörtgen içerisine alınmış bölgede, benim fotomu çeken kişinin haberli foto çekimi yaptığını bir bakışla anlayan yüce insan, seninle gurur duyuyorum. Bir gerçeği daha aydınlığa kavuşturdun Var ol.

Hayır caps yapma demiyorum elbette yap ama böyle klişeleri de bırak artık. Haberim yokmuş gibi çek panpa ne yerine Misal " kaslı vücudumu fitness'e borçluyum" felan de hep beraber Gülelim olmaz mı?
15 günlük çaylaklığın ardından aranıza dönen yazar.

Çaylaklığının müsebbibi olan Milyonlarin bacisi nickli ruhospunun şutlanması, Moderasyona olan nefretini biraz olsun hafifletse de, kişiye göre muamele yapan moderatörler ile hesabının kapanmadığının bilinmesini isteyen yazardır ayrıca.
bazı insanların bilmediği soruların cevabını biliyor gibi.
Bazı insanların bilmediği soruları bilen yazar.
Yeni nicki (bkz: ideolojik idealist) olacak yazar.
Kaliteli bir yazardı, ama o artık aramızda değil. Aklıma geldikçe hüzünlenirim. Bir gün tanrı dağında buluşacağız Dost!
eski nick'i sildirip yeni nick ile sözlüğe katılanların sonu hüsrandır düşüncesinden yola çıkarak, 2 yıllık aranın ardından ''tayga'' nickiyle başladığım sözlük yazarlığı kariyerime an itibariyle eski nickim olan ''bir idealistin ta kendisi'' devam etme kararı almış bulunmaktayım.

beni tanıyanlara tanımayanlara selam olsun, kişisel husumetleri unutarak geldim, geçmişe sünger çekiyorum. hepinizi seviyorum. teröristler hariç. hoş bulduk arkadaşlar!

bu arada lookin diye bir hanımefendi var idi, şimdi baktım hesabını sildirmiş, umarım keyfi yerindedir, çok iffetli bir hanımefendiydi.
(#39869942) den ötürü donuza eklediğim, abartılı fenerbahçe sevgisi rahatsız edici olan yazar. mutlu ama uzak olsun.
yürümeyi sayesinde öğrendim. yakında birlikte koşarız herhalde.
adam spin atıyor öyle koşuyor ben nasıl yapayım bunu? yuh amk.
üzerimden prim yapmaya çalışan hevesli genç.

baktım neden benim üzerimden prim yapmaya çalışıyor diye, üzüldüm.
kendi yazarak, kabiliyeti ile bir yerlere gelmeye çalışmış ama olmamış.

24 entry içeren şu başlıktaki entrylerin 10 tanesini kendisi yazmış.
yuges bunun eski nicki bu arada.

yahu kendi nickaltının yarısını kendin yazmışsın, zorlama olmuyor işte.

eski hesabında da sözlüğün popüler bir bayanına askıntılık yapmıştı, kız buna yüz vermeyince yalakalık yaptığı kızı kötülemeye başlamıştı. açtırma istersen bana kutuyu. bunu ne kadar karaktersiz biri olduğunu herkes anlasın diye yazdım, yoksa bana ne senin gönül işlerinden.

her neyse, allah kimseyi başkalarının üzerinden prim yapacak kadar ezik yapmasın. bu kardeşe söyleyeceklerim bu kadar.

küfür ve hakaret etmediği süreceistediğini yazmakta da serbesttir.

ha unutuyordum, bak şu entry de 2 saatte 43 oy almış;
görsel

işsizim ya ben, 2 saatte 43 feyk hesapla kendimi oyladım...

Edit: üstteki entry çok eksilendi diye silmiş. Yazık ya kıyamam.
o bahsettiği kız'da lookin.

bunun kankasıydı. ona askıntılık yapan şerefsiz oğlu şerefszdir. iftira atan da şerefsizin önde gidenidir. bana isptla gel. lookin'in sözlükte foto atmadığı erkek kalmamış, öylesine kız olduğunu ispat et dedim dekolteli fotolarını attı. bir süre sonra laf onun bana attığı fotoya geldi aramız açıldı zaten pek aramız iyi değildi. bir de yüz verdik diyor yüzsüz. onun iffetini korumak sana mı düştü lan?. ne sebeple aramızın açıldığını bilmiyorsun bile. yalakalık yapmak için o zamanda onu savunmuştun. aynı tas aynı hamamsın. 40'ı devirmiş adamın söylediği sözlere bak.

kız bana yüz vermemiş. başkası olsa arkasındn konuşmam ama lookin lan bu. ortalık malı. fotoları hala internette geziyor. sözlüğün en ahlaksız en iffetsiz kızını köpekler gibi savunuyordun. neden şimdi bir kızımız diye bahsediyorsun? lookin desene.

bu arada; iftira atıp ispat edemeyen en adi kahpe çocuğudur. bu kadar net söylüyorum. olayı kendisne aksedildiği şekilde öğrenip önyargıyla yaklaşıyorsa da haysiyetsizdir. gelip olayın iç yüzünü soracak adam gibi de cevabını alacak. yok öyle milletin içinde insanları lekelemek.
ortamı çok fazla takmaması gereken yazar. takıntılı bi arkadaşa benziyor özelden adıma baslık açıcanı falan yazdı ammaa beni bilen bilir kimseyi iplemem şeyimde bile olmazlar kendisine tavsiyem yazarlıgını yapması sözlük içi konulara çok fazla takılmamasıdır. evet..
merzifonun en meşhur şeyi neydi ? eşşeğimiydi.

görsel
(bkz: #40134778)

(bkz: merzifon ekonomisi)

(bkz: yalova kaymakamı)

yazdıklarına, saldırdığı yazarlara baktım da şöyle bir... normal boyle numune olması.

yeni yetme bir yazar.