bugün

bir homoseksüelle aynı işyerinde çalışmaktır. pek herkesin, kaldırabileceği durum değildir. başlıkta homo dedim. çünkü homoseksüel kelimesi yerine pratikte genelde homo şeklinde kullanılır. örneğin; kim bu homo? lan, yoksa homo mu bu amk? vb.

neyse. departmanımıza bir eleman alınması gerekiyordu. işin şahsen müracat kısmında falan. bir baktım gelenlerden biri değişik bir şey. en gerizekalı insan bile 50 metreden ne olduğunu anlar. kesinlikle homofobik bir insan değilim, neticede onlar da allahın yarattığı bir insan evladı. ama sabahtan akşama aynı çatı altında iş yapmak da yuh yani, o kadar da geniş değiliz. herkesin kendine göre bir namus anlayışı var. hadi ben anlayışlıyım. peki, bu durumu görenlere ne diyeceğim, nasıl izah edeceğim. yok yere bizim de adımız çıkacak. en iyisi hiç bulaşmamak, bulaştırmamak.

" bu işler sana göre değil. " diyerek kibarca siktir ettim, kendisini. mimiklerimden ve sesimin tonundan tavrımın kesin olduğunu anlamıştır heralde. gitsin moda ya da reklam sektöründe çalışsın, canım. bizim sektör ne alaka, ya.
şerefsiz biriyle aynı iş yerinde çalışmak kadar kötü olmayan durumdur.
(bkz: homofobi)
şimdi başka bir sözlükte olsak halka arz ile aynı yerde çalışmak yazılırdıda neyse.
gayet normal bir durumdur insanları hiç bir şekilde ayırmamak gerekir. asıl çalışmamak, çalışmaktan gocunmak ibneliktir.

not: işte böyle ibneleri sikmek gerekiyor.
Homoseksüelin çalışması ve performansı dışında başka yerlerine bakarsan tabi ki yürümeyecek iştir.

Adam işini iyi yapıyorsa homoluğundan sana ne?
(bkz: homofis)
homojen bir ortamda çalışmak zorunda kalmaktır allah sabır versin.
şayet homosapien ise sıkıntı yoktur. diğer tüm adlandırmalar tehlike yaratabilir.
ilgilendirmeyen durum.

lan sanki kucak dansı yapılan bir iş yerinde çalışıyorsun. herkes oturuyor sandalyesine işini yapıyor.

bu homofobisi olan adamların gizli eşcinsel olduklarını düşünüyorum. harbiden .
işin kolayını kaçıp vücudunu pazarlamak yerine, emeğinin hakkı ile herkes gibi çalışıp para kazanmak isteyen diğer mesai arkadaşlarından hiç farklı olmayan durum.
bir kadınla adın çıksa alınmayacak mısın ? , yada hergün erkekler ile çalışmak seni gay mı yapar ? gibi abuk soruları akıllara getiren müdürcük zırvası .

--spoiler--
kesinlikle homofobik bir insan değilim, neticede onlar da allahın yarattığı bir insan evladı. ama sabahtan akşama aynı çatı altında iş yapmak da yuh yani, o kadar da geniş değiliz. herkesin kendine göre bir '' namus anlayışı'' var. hadi ben anlayışlıyım. peki, bu durumu görenlere ne diyeceğim, nasıl izah edeceğim. yok yere bizim de adımız çıkacak. en iyisi hiç bulaşmamak, bulaştırmamak.
--spoiler--

homofobik değilim , herkesin bir namus anlayışı var , başkalarına ne derim .
bu üç cümle yazarın ruh halinde değişkenliği ortaya koymuştur .
iş yerinde kuytu ve köşelere saklanma gereği hissetmek.
her heteroseksüel insan nasıl bütün karşı cinslerine karşı bir çekim hissetmiyorsa, her homoseksüelin de hemcinsine karşı bir şey hissetmesinin imkansız olduğunun farkına varamayanların kıçlarının korkusuna düşmelerine sebep veren durumdur.
çok tehlikelidir o homoseksüel açısından. ÇEvresinde heteroseksüel veya kendi deyimleriyle "tam erkek" olduğunu iddia eden bir sürü davar olacaktır. sabah akşam onu sikebilmek için etrafında dört dönecektir. Hele de güzel bir geyse... klasik türk erkeği dediğin böyle oluyor çünkü.
evli ve iki çocuklu bir erkek örneğiyle muhattap olduğum durum.
arada masasındaki bilgisayarı kullanmak zorunda kalmasam hiç farkına varmayacaktım ne güzel.
karısı farkında mı bilmiyorum. hayat çok ilginç çok.
normaldir.
homolar, ne tacizci ne de tecavüzcüdür. siz talepte bulundıkça ve onlar da istemedikçe sikmezler sizi. korkmayın.
çalıştığım eski iş yerinde montajcı arkadaş eşcinseldi. Bu yönüyle kimseyi rahatsız etmemek için son derece hassas davranmasının yanı sıra işinde de çok başarılıydı. jenerik, kurgu, haber ve reklam montajlarında harikalar yaratıyordu. ama gelin görün ki asıl ibneler yüzünden hayat onlara zehir oluyor.
judas priest grubundaki elemanlar '71 yılından beri kendilerini rob'tan nasıl koruduğunu hatırlarsan iş yerinde dötünü kurtarmak kolay olur.
aklını kullanan erkek için güzel ajanlık yapabiliyorlar. *
Bir bayan için çok iyi durumdur. Fena dedikodular döner ve gerçekten güzeldir muhabbetleri.
dışı sağlam sütü bozuklarla çalışmaktan iyidir.
gayet doğal bir durumdur. doğal olmayan, eşcinsellerin görsel zevki olmadan her ortamda önüne gelene asıldığını düşünen eblehlerin kapasitesi sınırlı beyinciğidir.
blitz filmini izleyenler nasıl zor bir durum olduğunu bilir. ve bilmeyenlere de film önerilir. profesyonel iş arkadaşların yoksa gayet zor bi durum.
kadın için gayet neşeli çalışma saatleri olurken. erkekler için ise can sıkıcıdır.