bugün

Sanane olum.
Kanada da güneşli bir günde uyanıp kahvemi ve sigaramı içmek.
Rio festivalinde partileşmek^^ .
Mutlu olmak güzel kardeşim. Allah’a şükür başka hayalimiz yok.
çürüyen bir hayal benimkisi ideal katili güzel ülkenin çürüttüğü bir hayal.

hava harpa katılmaktı o hayal, türk milletinin göklerde tutkuyla görevini yapan bir askeri pilot olmakdı. az hayal etmedim o üniformayla kendimi.

darbe oldu o sene zaten. geriye idealsız bir vatan evladı bıraktı.
abi türk insanının hiç birinin hayalinde dünyayı gezmek yok ya. istisnalar hariç, herkes "abi işte bi üniversite okuycam, sonra iş güç, yaşlanıp ölcez" kafasında. al sana türkiye!
ne güzel şey hayal kurmak.

yalnız bu topraklarda yaşamak, bu topraklarda yaşayan insanlar gibi hayal kurmayı gerektirir.

(bkz: bir ev sahibi olmak)

vizyonum dar sanırım ama belli bir yaştan sonra bize empoze edilen kadar sınırlanıyor hayaller.

benimde bu şekil bir bakış açım var nedir yani.
yakında kısır yemek ve kokoreç.
bende zengin olmak istiyorum.
Kekik kokulu koyaklardan aşarak
Güvercinler ülkesinde dolaşıyor
Bir çeşme başı arıyorum
Yarpuzlar arasında kendimi bırakıp
Mis gibi nane kokuları arasında
Ruhumu,,dinlemek istiyorum.
Hayal kurulabilecek bir ülkemi bıraktılar da hayal kurabilelim.
Motosikletle dünya turu.
görsel
Sevilmeyi hissetmek.
Dünya turuna çıkmak öyle paris dubai kanada amerika falan.
Gürül gürül akan bir suyun kenarında yemyeşil çimenler ve ağaçların altında köz çayı demleyip içmek.
Bazı insanlar bazı insanlara şifadır derler. Şifamı bulup buralardan gitmek istiyorum sessiz sakin gösterişsiz kendi halinde bir yere. Kimseye muhtaç olmayacak kadar kazanç kimseyi ciddiye almayacak kadar mutluluk. Bir insan bir insana elbet yeter. inanıyorum bir gün ..
bir hayalini.
Geriye sadece huzur icinde ölmek kalmistir.
1 kerede olsa jetle uçmak isterdim.
universiteden 1. olarak mezun olmak.
icra etmek istediğim mesleğin eğitimini en güzel şekilde tamamlamak ve başarılı bir Perfüzyonist olmak.
Çoğu insanın hayata tutunmasına vesile olmak, sevdikleri ile beraberliğine devam etmesine vesile olmak en büyük hayalim.
Yolun yarısı tamamlandı, en zor yarısı beni bekliyor, inşallah nasip de olur.
Bitsin bu savaşlar.
dingin olmak.

koyu bir ormana bakan 2 katlı bir ev de huzura inanılmaz katkı sağlar bence *
Gökbilimci olmak.Nasa'da çalışmak.Evereste çıkmak.Keman çalmak.Gitarist olmak. Sanırım dünya barışı.En çok istediğim şeylerden bir kaçı bunlar.