bugün

kadınların kendilerine yakışanı seçme çabasıdır.

bir örnek olarak;

(bkz: siyah)

(bkz: banu güven)

edit: başlık başıma kalmış la.
mavi gözlü ise siyah saç iyidir.
koyu kızıl ve kahverengi.
ten rengine göre değişen durum. bir de görecelik var tabi.
doğal rengi.
(bkz: kızıl)
eğer hatun gereğinden fazla beyazsa yani benzetme yapmak gerekirse hollanda isveç taraflarındaki hatunlara benziyorsa turuncu saç muhteşem duruyor.

çok güzel olmasa da bakınız.

(bkz: hale caneroğlu)
(bkz: biraz kızıl biraz mavi)
hah! tam da bayan kuaförlerini çileden çıkartan bir durum aslında. hanımlar bir yerde görüyorlar bir rengi ve benim saçım da bu renk olsun istiyorlar. ya hu senin ten rengin ile uyuşacak mı bakalım? sonra kuaför hanım veya bey saçı tüm uyarılara rağmen onun istediği gibi boyamak zorunda kalıyor. ve eğer ten rengi ile uyuşmamış ise yakışmıyor ve bütün faturayı kuaföre çıkartıyor. bir güzelde azarlıyor.
bu kadınlar adamı çıldırtır abi.

en güzel saç rengi diye bir şey yoktur. kimin tenine hangi renk yakışıyorsa o renk güzeldir. bak ben bile biliyorum lan!
kendi rengidir. kendi rengi yoksa siyahtır.
guneste yanmis bronz bir ten ustunde guneste hafif acilmis gunes isigiyla isildayip renk degistiren kumral sac.
bir hatunun hangi hatun olduğuna göre değişen saç rengidir.
(bkz: kızıl)
beyaz buğday tenliyse sarıdır vallahülazim.
kaş rengiyle uçurum kadar ton olmaması önemlidir. kızıl saç siyah kaş, sarı saç siyah kaş kadar iğrenç bir şey görmedim. saçını boyatıyor ya tamam güzel oldu sanıyor o artık.
tenine göre değişmektedir.
mavi göz_kahve saç
yeşilgöz-daha açık kahve saç
kahve göz-kestane saç
ela göz-sarı saç.* *
beyaz tenliyse kızıl-turuncu, buğday tenliyse açık kahve. esmerse siyahtan şaşmasın, sarıdan uzak dursun.
doğal renklerdir. eğer beyaz tenliyse koyu kestane veya siyah. eğer teni koyuysa açık kumral veya açık kestane. ama kesinlikle platin sarısı veya turuncu değil. doğal olmak güzeldir.
bakin bayan arkadaslar eminimki her biriniz saclariniza dalgali fon cektirmissinizdir .. ben derimki bugday tenli olan her hatuna ;sutlu kahve uzerine rofle fakat az aralara kucuk balyajlar ve son olarak da dalgali fon cektirin sonuc tum erkeklerin diye net konusabilirim begenecegi mukemmel bir renk uyumu heleki heleki hatunda guzel ise .perfect
ten rengine göre değişir.

beyaz tenliler bu konuda çok şanslı. sarı, kızıl ve siyah saç rengi aynı güzellikte durur hep.
esmerler kumral ya da siyah yapabilirler. sarı olmasın, iğrenç duruyor.
buğday tenliler de kahve ve tonlarını seçmeliler sarı yine komik durabilmekte.
hatun seksi olacaksa sarı, güzel olacaksa siyahtır.
pelin çift gibiyse sarı vazgeçilmezdir.
doğal rengidir.
siyah bence ama gece siyahı denilen ipek gibi ışık vurduğunda hafif hafif parlayan cinsten.