bugün

tüm dünya düzeninin deği$mesini ileri süren ki$i söylemi. günler yetmiyor beyler, geceler yetmiyor, ölüyoruz.
doğru olan bir tespittir. hatta bir ara, günün 25 saate çıkarılacağı ile ilgili söylentiler vardır. dünyanın dönme hızı yavaşlamışta, artık değiştirilmesi gerekiyormuş gibi söylentiler...
(bkz: #13948601)
kesinlikle doğru olan önermedir.
kutuplara gonderilmesi gereken kisidir..zira kutup noktalarinda gunes dogup batana kadar 6 ay gecmektedir. akabinde kutup noktasi degistirilerek sonsuz gündüz yasanabilir. *
(bkz: tövbe estafurullah)
(bkz: açacak başlık bitti bende bunu yaptım nasıl)
(bkz: sik gibi)
(bkz: arkadaşta mimarlık okuyo sanırım)
bir günün başlı başına az olmasından farksız bir durumdur.
(bkz: müdür bu buna konuş)
svgilisiyle uzakta olan birisinin kesinlikle söylemeyeceğidir.

biz de ölüyoruz herhalde...
ayrıca, bir haftasonu en az 4 günü daha kaldırır.
çaresi olan derttir. şöyle ki, her saatte %25 süre indirimi yaparak bir günde toplam 32 saat elde edebiliriz. eh bununla da yetinin artık.
27-28 saat olması benim için iyi olurdu.
kesinlikle doğru önermedir zira 24 saat yetmiyor arkadaş, ders çalışmaya yetmiyor vakit şöyle kafadan 30 35 saat olsaydı bir gün ne güzel olurdu be.
24 saatin 12 saatini uyuyarak,2 saatini tuvalette,3 saatini yemekte,6 saatini de televizyon karşısında geçiren insan modeli.
bilimselliği bir kenara bırakırsak sizin ruhsal durumuzla örütüşebilecektir efenim.
(bkz: sana kaç lazım)
çalışmayan ve okulda haftada tek gün dersi olan biri (bkz: ben) için kesinlikle doğru olan önermedir. şimdi efendim insan çalışmayınca ve hafta içleri de bütün arkadaşları çalışıyor olduğundan, evde oturmayı da seviyorsa genelde dizi film ve abur cubur, çay, kahveye abanır. e böyle olunca da akşam uykusu kolay kolay gelmez.

kendimden örnek veriyim, o gün evden çıkmadıysam ortalama 19-20 saat uykum gelmeden oturuyorum arkadaş, yorulmamışım ve kahveye abanmışım çünkü. daha da kötüsü 19 saat oturup uyuyunca bi 9-10 saat de uyuyorum kimse kaldırmazsa. etti mi 28-30 saat. e noluyo? sürekli uyanıp uyanma saatleri değişen bir insan çıkıveriyor. senkron çok kayınca, yaklaşık olarak haftada bir uyumadan pass geçiyorum o günü, bikaç günlüğüne de olsa insan oluveriyorum.*

edit: bana 30saat lazım*