bugün

Ancak üç ayak üstünde yürüyorsa anlaşılabilen durum.
Gözlemlemenin başladığı ve bitti süre arasında erkek başta bulunduğu a noktasından hareket etmiş ise ve bu hareket kendi ayaklarıyla yapılıyorsa ve gene bu hareketin hızı ortalama en az koşma hızından daha yavaşsa erkek yürüyordur.
mesela fazla iltifat ediyorsa.
Devamlı mesaj atiyosa yürüyordur.
Sık sık görüşmek istiyosa kesin yürüyordur.
Anlattığınız sacmaliklara katıliyorsa vallahi yürüyordur.
bu basligi actin ya artik imkani yok anlayamazsin.
Sürekli sana bakıyorsa Ve gülümsüyorsa bil ki hoşlanıyordur amma velakin sürekli senin üstüne oynuyorsa bil ki yürüyordur.
Dünya ahiret bacımsın ama farzedelim ki uzaydayız.
bir ayağını devamlı diğerinin önüne koyar. buradan anlayabilirsiniz.
Eğer ayakları hareket ederken mesafe katetmiş ise yürüyordur.
a noktasından b noktasına herhangi bir ulaşım aracı kullanmadan yayan şekilde ilerleyen erkek yürüyordur.

vaktiyle yazdığım, bir erkek yürüdüğünde isimli kitabımda bu konuyu detaylarıyla anlatmıştım.
iki ayağı ileri doğru hareket ediyorsa.
şahsen ben mesaj atıyorsam yürüyorumdur.
Sizi görünce ön ayağı ile toprağı eşeliyorsa, kişneyip kafasını sağa sola sallıyorsa bilin ki sizi istiyor hanımefendi kaçın oradan.
ses tonu ele verir. kontrollü konuşuyorsa yürüyordur.
başlığı açana baktım sonra dedim ki sanane..
Arkadaşlar lütfen yerlere umut atmayalım.

Sonra yalnız kızları o umutları görüp aşk sanıyor sabahtan akşama kadar merhaba dedi bana aşık ben gelirken o gidiyodu kesin bana aşık diye aralıksız kafa sikiyorlar.
ayaklarını hareket ettirmek suretiyle yer değiştiriyorsa yürüyordur.
Turkiyede bir erkegin yurudugunu anlayamiyorsaniz biraz zekanizdan suphe duyun bence.
çok paniğe gerek yok. kartlarını fal bakarmışcasına size göstererek oynuyor.
Ayaklarına bakarım hareket varsa kesin yürüyordur.
ayaklarına bakın hareket ediyorsa kesin yürüyordur. yalnız dikkat edin ileri geri hareket etmesi lazım yana doğru hareket ediyorsa kıçım kıçım kaçıyor olabilir, manasız hareketler yapıyorsa dans ediyor olabilir.
ayaklarıyla hareket halindeyse.
Erkeğin ayaklarına bakarak cevaplandırabileceğimiz soru. Ya da sağımıza solumuza bakabiliriz. Kedinin patilerine bakarak cevaplayabileceğimiz soru. Ya da işimize gücümüze bakabiliriz. Aylak aylak havaya bakarak cevaplayabileceğimiz soru. Ya da, açıp nasa'nın açıklamalarına bakabiliriz. iki erkeğin ayaklarına bakarak cevaplayabileceğimiz soru. Ya da üç kızın poppişlerine de bakabiliriz...
ulucular yine zehir gibi.
Hareket halindeyse yürüyordur.