bugün

en kralının iki cilvelik işi var, sizi gidi şeker şeyler * *.
eğer ilgili erkek ben isem, mazoşist bir seks manyağı olması ve beni kırbaçlaması aşık olmam için yeterli sebeptir. * * *
böyle bir yol yoktur. eğer aşık olucaksa zaten olucaktır bunun için çaba harcamaya gerek yoktur. sadece sevdirebilirsiniz kendinizi fakat aşık edemezsiniz.
(bkz: avratlık)
erkeği değiştirmeye çalışmayacaksın, kendin ona ayak uyduruyormuşsun gibi davranacaksın ve zamanla göreceksin ki o senin istediğin gibi biri olmuş ve sensiz nefes alamaz hale gelmiş.
bir erkek olarak şunu söyleyebilirim ki; biraz kadınsı hareket etmek ve erkeği nispeten ateşli ateşli keserek mümkün olabilir. şimdi gidip bıçağı ateşe tutup doğramayın adamları. sakin olun olum. aaa.
(bkz: kaçmak)
(bkz: kaçan kovalanır)
- göster ama elletme.
- hayatını ona göre yaşama bırak o hayatını sana uydurmaya çalışsın
- dengesiz davran, önce aşkım de sonra öküz müsün lan ibne gibi. ne olduğunu anlamasın.
- hiç konuşma, gizemli ol. konuştuğun zaman da sürekli kendinden bahset. kendini beğen.
- sorunların olsun. ama hepsini onun üstüne yık. bırak o uğraşsın.
- baktın ki kovalayacak gibi başla kaçmaya. arkana bile bakma.
- herkese boncuk dağıt anlasın ki sadece onun değilsin.

özellikle son bi yıldır sevgilim olmadığı zaman çok azdır. bazen iki hatta üç kız idare ettiğim oldu. ama hayatımda beni köpek eden iki hatun var ki ikisi de aynen bunları yaptı. * bunlar nacizhane tavsiyelerim. uygula, olmazsa bana özelden mesaj at. gidip ağzını burnunu kırayım onun.

edit: imla falan değil bildiğin değiştirdim entryi.
dudaktan öpermiş gibi yapıp öpmemek , eziyet çektirmek , öpünce de ısırmak orasını burasını kanatmak çok iyi bi yöntem , bende işe yaramıştı.
kız gibi kız olana bir erkek neden aşık olmasınki...
Şimdi başta gidiyorsun kendine yeni bir tarz elbise giyim kuşam derken, ardından da saç makyaj ee bir iki de etkileme durumlarını öğrendin mi adam sana aşık olur hatta sende kendine aşık olursun. Çünkü artık aynaya bakıyorsundur.
Doğal olmak.
gizemli olcaksın bak çok sağlam teoriler var romantik komedi filmini izleyin
sadede gelmek, az konuşmak aklı ve mantığı özümsemiş gözükmek, yalandan sakınmak.
bıyığı sakalı kılı tüyü temizleyin arkadaşım.
bu başlıktan medet uman varsa ona sesleniyorum : bil ki hiçbir erkek sana asla aşık olmayacak. bu kadar salak olunur anca adamım ya..

(bkz: ağlama melis)
bir erkek aşık olmak isterse zaten olur. kimse kimseyi kendine zorla aşık ettiremez.
gözlerine seni seviyorum bakışı at. zaten sana karşı ufacık bir kıvılcımı varsa ormanı yakar o ateş.
siklemeyin, sallamayın, o kendiliğinden aşık olur zaten.
konuşurken gözlerinin içine bak ve biraz dekolte giyin. basit erkek beyni için yeter de artar.
dürüst olun yeter....
kitabı bile yazılır tam tersi durumda vardır . ama yol mol yoktur.hoşlandığın kişi efendim dediğinde hebele gübele kalıverince ortada o çok muhteşem akıllı bedenin anlarsın aşık olduğunu sadece seviniz arkadaşlar sevmesi için karşıya da fırsat veriniz . karşılıklıysa kendi yolunuzu çizdiniz işte ohh mis.
(bkz: hinliğe gerek yok)
(bkz: bakış)*
(bkz: gülüş)*
(bkz: sıcakkanlı olmak)
iyi biri olmak yeterlidir. iyinin hakkını vermek gerekir ama. anlayışlı olmak, en dibe vuruduğu anında bile umut vermek, elini bırakmamak. iyi bir omlet tarifi de biliyorsanız yılın aşkı olursunuz.