bugün

Şimdi böyle bir şey birinin başına gelse kahven nasıl olsun hanımım bile der yani. Ayak yıkama olayına girmiyorum bilene. Tövbe.*
telükanlı kızların yaptığı kral hareket .
ahhhh ahhhhh diye iç geçirtmiştir. böyle sevdiceğim "eğil la öpeceğm" diyecek sonra alnımdan şaaakk diye öpüp "bundan gayrı helalimsin başka gızlara baktığını görürsem ağzını yırtarım" diyecek..
tüm yağız delikanlıların hayalini süsler.
hanımım ne derse doğrudur allah başımızdan eksik etmesin onu.
"...bundan sonra da ya benimsin ya kara toprağın" da denilerek beyefendiye bu hareketin anlam ve önemi anlatılır.
Bir kız sizi alnınızdan öptüyse kaçışınız yoktur beyler. Üstelik böyle delikanlı kızlar da kalmadı.
Kıymet bilip kırıp dizinizi oturun.
erkeğin şöyle bir irkilmesine sebep olabilecek eylemdir. hakimiyet ben de , sözümden çıkmayacaksın , çocuklarımın babası olacaksın anlamını içerir.
dedirtene helâl olsun lakin diyen de adam gibi adamların karaborsa olduğunun bilincinde olan akıllı kadındır.
şimdi olsa bıyıklarımdan tut önce beni yerlerde sürükle cevabını vereceğim eylemdir.
Bana yapılsa bön bön bakar ve sonra da allah razı olsun derim...
ben yaptım. artık evinin erkeği, çocuklarının babasısın dedim. az aşağıdan bir daha öpersen olur dedi. öpülmek istediği yerden vurdum. bu kadar kezo romantik bir an mahvedilir mi diye.
noluyor lan ayol. ne diyorum ben ya.
"Nevinin erkeği, çocuklarının babası olacaksın!" demektir.

Sen otur evinde ben kazanırım parayı. Eve geldiğimde bir tas yemek, ayak masajı ve güler yüz bekliyorum sadece.
Sakalımdan tut çek benii..
görsel
yapan erkekse, odunu yemesiyle sonuçlanabilir.
(bkz: tersine dünya)
keşke bir gün her şeyi tersine yaşasaydık. hayır sadece merak ediyorum, türkiye şartlarında kız olmak nasıl bir duygu diye.
Ya ben hoşlandığım erkeği çarşafa sokmak istiyorum, kimse görmesin, hatta evden dışarı adımını atmasın istiyorum siz nasıl böyle erkeklerinizi dışarı salıyorsunuz ya? Gavat mısınız kızlar?

Alnından öptükten sonra; kır dizini otur evinde diyeceksiniz.
Çalışmanı istemiyorum ben çalışır bakarım diyeceksiniz. Erkekler çiçektir. (Fakir ve 1.70 altını tenzih ederim).
Sahiplenen kız öpüşü seviyorsa demekki...
dünya tersine dönüyor demek ki o ne öyle ilk sizden duydum .
görsel
Bundan böyle çocuklarıma baba, evimize direk, bahçemize ulu çınarsın diye devam edilmesi gereken eylem.
Böyle iffetli ahlaklı namıslı erkekler kolay bulunmuyor sonuçta.