Amerika
iNGiLTERE.

Şimdi kasmaya gerek yok Türkiye diyerek. Gelecek yok, huzur yok.
isviçre.
(bkz: Sri Lanka)
Gana. illa tekrar yaz diyosun.
fransa. farklı bir havası var özellikle varoşlarında.
isviçre dir.
Avusturya.
(bkz: lüksemburg)
Güney kore , yokluktan varlığa nasıl şov yapılır resmi amk. Hyundai , kia , ssang young , samsung , lg.
(bkz: norveç)
turks and caicos adaları.
Kesinlikle amerika insanca yaşamak için yada az maaş çok vergi olmayan her ülke olabilir.
afrikanın avcı kabilelerinden birinde doğmak isterdim. kendim avlar kendim yer daha 20 yaşına gelmeden karımı altıma verirler boyuna doğurturum falan. on numara hayat lan.
japonya
isviçre
avustralya
lüksemburg

eğitim seviyesi ve yaşam standardı yüksek olan her yer olabilirdi aslında.
Artistlik olsun diye demiyorum belki de diyorumdur. Her ne kadar toprağına hakaret edicek insanları da içinde barındırsa da gerek tarihi geçmişiyle gerek kültürüyle ve sadece adı ile de artislik taslanacak bir yer.
(bkz: Bildiniz siz onu bildiniz)
Elbette ki Türkiye.
Türkiye' den başka bir yere cesaret edemiyorum. Ben buraya aidim.
sözlükteki yobaz popülasyonu hesaba katılınca henüz 1 tane bile suudi arabistan (veya başka arap ülkeleri) yazılmamış olması ilginç konu.
Zambiya. Taşı toprağı elmas diyolla.
Rusya
Edit:soğuk havayı ve sarışın beyaz tenlı kızları seviyorum.
türkiye, osmanlı, selçuklu ve oğuz kağana, meteye kadar bir bütün olan devletimizde.
Türk soyundan gelmek isterdim. Dönem olarak 400lü yıllar daki döneminde olabilir. Soruda dônem dememişsin ama ben yinede dedim.
Kesinlikle Türkiye. Orospu çocuğu çok olsada onlar yüzünden ülkemden Vazgeçmem.
kesinlikle norveç. benim gibi ruh hastaları için, karanlık, soğuk, sisli, puslu, sessiz, ve sakin bi yer.
Evet Norveç.
(bkz: Kanada)
Yine ve her zaman türkiyedir.