bugün

sinirli olan erkektir.
ben ülke erkeklerinin agresif olmasını buna bağlıyorum. trafikte falan herkes atarlı. biri bir laf etsinde kavga edeyim derdinde. halbuki seks yapsa böyle olmaz.
saat olmus 12.. zaten son 3 aya baktigimda aksam en gec 10 da yatiyroum sabah da 6 da uyanip ise gidiyorum. Sonra gittim futbol macinda dizimi kirdim mk. 1 haftadir evde yatiyorum. Simdi buraya kadar gelmisken yazim nasil bunu 1 aydir seks yapmamaya baglicam diye dusunuyorsunuz degil mi ? söyle ki
simdiye kadar yapmadigim aylarda "amk yapmiyorum, ne boktan adamim" diyordum, simdi de "olum dizim sakat olmasa en kral bendim" diyorum, yani özetle:
bir yere baglayamadim mk... durum guncellemesi olsun, hayatimdan kesit sunayim.sikeyim böyle hayati..

tanim: bir arkadasim...
biraz daha yapmazsa uçacak erkektir.
duvara tırmanmayı otuz gün erteleyen dişi olmayan yaratık.
Dini bütün bir erkektir, ramazan ayında seks yapmıyordur. Ramazandan sonra muhtemelen acısını çıkarıyordur.
Bazi erkekler bir ömür yapmadan geçirmekte. imkan olmayışı, nasip olmayışı, yapmak istenmemesi vb. Gibi olaylardan dolayi bir erkek bunu yapamaz yads yapmaz. Hahaha bir erkek nasil yapmaz nicin yapmaz disi kimselere gore hepsi akli pipisinde olan daima bunu yapmak isteyen kimseler...

malesef hersey o kadar kolay degil. Bu is evlenmeden yapilmaz. Allah korkusu olan yapmaz. Evlenmenin amaci uremektir. Bir evlat sahibi olmak ona gereken egitimi verebilmek demektir yoksa kisi bundan sorumlu tutulur rabbi karsisinda mahcup olur. Kendi zaten yeterince eksikken bir evlat yetistirebilecegine inanan kimse kendini kandirnaktadir. Seks, sevisme, cima ne denirse zevk amaciyla yapilmaz. Sehveti helal olarak giderme amaciyla yapilir. Fakat bilinmekte ki evlilikte bir sure sonra cinsel hayat rutine binmekte oo erkeklerin hep hayalini kurduklari seyden erkekler sıkılmakta...

sebebi insanlarin elde edemedikleri seyleri arzuluyor onlari kafalarinda buyutuyor olmasi. Sonrasi tabi hayal kirikligi oluyor. Oyle olmasada hevesi kaciyor. Insanin bikmayacagi sey yok.

Sehvetin zorlamasi olmasa aklini ve mantigini dinleyen her erkegin kadin ve kizsiz bir hayati tercih edecegini cok rahat sekilde soyleyebilirim. Kadin ve kizlarin mutlu ettigi nerde gorulmus ?! 50 dk mutlu edip 5 yil azap cektiriyorlarsa bu mutluluk mudur ?!
barajlarda %0,9 oranla su artışı yaşanmıştır.
sürtünme ihtiyacı hissettirir efenim. odadan çıkarken kapıya elini yüzünü yıkarken lavaboya otobüste çarpan otomatik kapıya sürttüresi gelir adamın.
mastürbasyon yapması muhtemel olan erkektir.
sekssiz kal sekssiz kal sekssiz... şeklinde beddua almış olabilir.
Bir 27 yıl boyunca seks yapmayan erkek değildir.
duvara tırmanmaya hazır bir erkektir.
benim o. gemide çalışmakta olduğumdan dolayı aslında 3. ayın içerisindeyim. hayır tamam başa çıkabilirim kasık ağrılarımla, gelince öpersin.
Muhtemelen askerdir ya da hac farizasını yerine getiriyordur ya da hastadır ya da partneri uzaktır ya da vs vs vs....
gördüğünüz gibi sebepleri uzatmak mümkün. o yüzden gayet normal olan bir durumdur üstüne düşmemek lazım olandır..
2.5 yildir seks yapmayan erkege gore sansli olan erkektir..

sevismiyoruz efenim kararlara saygi duyuyoruz.. sevgiliye kiyamiyoruz..
Ataturk barajinin gunluk olarak urettigi enerjinin yuzde 10 una tekabul eden ,gözleri fıldır fıldır karı arayan ,yolda gordugu tum hatunlarin bacak aralarina bakip "bize burdan ekmek cikarmi" dusuncesiyle, pantolonun vajinanin icine girip girmedigini kontrol eden erkektir.
Enerji patlamasi yasiyordur. Findikli fistikli cikolatalar ona viz gelir tiris gider. Ayriyetten Penisi;sahibiden gelecek "kalk"komutuyla tetikte bekleyip, pantolonu zorlayacak kadarda guclu zapdedilemez kizgin boga gibidir.
Gerci penisin ukala bananeci tavrida mevcuttur.bazen sahibini dinlemez umulmadik yerde isyan ederek sahibini zor durumda birakip meydan okuyup "baş" kaldirir. Bu nedenle Ara sira tokatlayip Fazla aç birakmamak gerekir..
bizde kaç yıldır tık yok napalım ölelim mi yani.
bu erkek, artık yaşlanmıştır. muhtemelen süre gittikÇe uzayacaktır.
Bu erkek evliyse sinirli, bekarsa azmıştır.
bir bir ay boyunca seks yapan erkek değil.
bayrağı göndere çekecek olan erkektir. şimdiden kolay gele gardaş.
zehiri acilen akıtması gereken erkektir. iyinin içinde kötü durmaz.
bizim memlekette pek bulunmayan erkek türüdür.
bizim yavrular 15 yaşında bi başlıyor sonra hergün zikişiyorlar amk.
aşıktır bu adam .
dexter.*